Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Контактні лінзи з UV-фільтром для надійного захисту ваших очей

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Перебування під прямими сонячними променями робить негативний вплив на органи зору. Це обумовлено впливом ультрафіолету, який може призвести до розвитку катаракти та інших патологій.

Щоб захистити очі, використовуйте контактні лінзи з UV-фільтром. Вони здатні заблокувати 70 - 99% ультрафіолетових променів. Ознайомтеся з асортиментом товарів на порталі mrlens.ua, але пам'ятайте: перед купівлею офтальмологічних виробів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Захищати очі від ультрафіолетового випромінювання потрібно в будь-яку погоду. Але згубний вплив посилюється під час вітру і снігопаду. Негативні зовнішні чинники можуть викликати біль, печіння або відчуття стороннього предмета в оці. Також з'являється чутливість до світла, сльозотеча, почервоніння. Але навіть при їх відсутності можна стверджувати, що немає негативу від ультрафіолетового впливу. Через накопичувальний ефект в майбутньому можливе виникнення катаракти й пошкоджень сітківки незворотного характеру.

Плюси контактної оптики з UV-фільтром

Купуючи якісні контактні лінзи «Містер Ленс», ви оціните їх переваги. Серед основних плюсів:

  • Офтальмологічні вироби повністю закривають очі завдяки щільному приляганню до рогівки.
  • Лінзи блокують відбиті промені, легко проходять повз оправи окулярів.
  • Контактні офтальмологічні вироби використовуються у будь-яких умовах. На відміну від сонячних окулярів, їх можна носити під час плавання, серфінгу або пляжного волейболу. Вони забезпечать пильність зору, захистять від ультрафіолетового випромінювання.
  • Лінзи можна використовувати протягом усього дня. При їх носінні не виникає дискомфорт.
  • Вбудований UV-фільтр не стоншується з часом. Його не можна витягти з лінзи або втратити. УФ-фільтр прослужить протягом всього терміну носіння контактної оптики, надійно захищаючи від шкідливого впливу сонячних променів.

Щоб зробити правильний вибір, зверніться до офтальмолога. Він підкаже, які контактні вироби підійдуть саме вам. При цьому будуть враховані індивідуальні особливості (радіус кривизни, оптична сила).

Різноманітність лінз з UV-фільтром

У каталозі компанії Mr. Lens запропонована контактна оптика різного типу. Вона відрізняється терміном і режимом носіння. Також доступні прозорі та кольорові лінзи. Весь товар поставляється провідними брендами в галузі офтальмології:

  • Alcon.
  • Eyemed Technologies.
  • Interojo.
  • OkVision.
  • Johnson & Johnson.

Переглянути всі пропозиції ви можете на сайті mrlens.ua. Для зручності тут використовуються фільтри, за допомогою яких ви легко відсортуєте товар відповідно до необхідними характеристиками. Купуйте якісні лінзи з UV-фільтром, щоб виключити негативний вплив ультрафіолету.

Наші інтереси: 

Корисні поради.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи