Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В IKEA розповіли, чому вирішили зайти в Україну саме зараз

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Топ-менеджер найбільшого світового торговця меблями IKEA Стефан Вановербеке пояснив, чому саме зараз компанія вирішила вийти на український ринок.

В інтерв'ю журналу «Новий час країни» він зазначив «позитивні зрушення» в Україні за останні роки.

«Є кілька елементів, на які ми звертаємо увагу.

  • По-перше, Україна - це важлива країна для Європи. Тут 40 млн населення, це великий ринок.
  • По-друге, ми знаємо, що ваша економіка стикалася з певними викликами. Але вже в 2015-2017 роках були позитивні зрушення. І ми вважаємо їх стійкими. Чому? Проводиться дуже багато реформ, і вони йдуть в правильному напрямку », - сказав Вановербеке.

За його оцінкою, також сприяло цьому і підписання Угоди про асоціацію з ЄС, після якого країна в процесі зміни законодавства - приводить його у відповідність з європейськими стандартами.

«Також не можу не відзначити дуже потужного руху до прозорості. Якщо говорити про макроекономічні показники, то вони позитивні. Я зараз веду мову про зростання ВВП, питання з валютою, про зниження інфляції. Також з'являються нові сектори в економіці.

Наприклад набуває дедалі більшого поширення IT. А це майбутнє і дуже хвилюючий момент. Україна занадто довго займалася важкою промисловістю і сільським господарством. Зараз ви переходите до нової ери», - додав топ-менеджер IKEA.

Довідка:

  • IKEA - найбільша в світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому.
  • Створена в Швеції в 1943 році.
  • В даний час загальна кількість магазинів групи IKEA з урахуванням франшиз становить 403 одиниці в 49 країнах світу.
  • Загальний обсяг продажів групи в минулому році склав 34,1 мільярда євро.
Наші інтереси: 

Міжнародне визнання українських успіхів.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Альберт Саїн.

Ну та бути країною споживачем це дійсно приємно для ТНК, а особливо із можливістю викуповувати національних виробників то це для них взагалі просто радість.. Ось зокрема фабрика "Світоч" вона ж належить "Нестле" і це для неї можливо і стало порятунком але для мене наприклад як для споживача дана продукція вже давно стала не такою смачною як до того часу коли Світоч продався Нестле..( Хоча особисто сам я їм все без розбірок і навіть сам рошен можу також їсти якщо пригостять (бо сам того не купую звісно що) не дивлячись на її надзвичайну шкідливість через цукрозамінник який Порошенко ввів заради здешевлення продукції.. ой чи про теперішнього президента не варто було згадувати? о_о =))