Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
  • Visits: 0
  • Hits: 0

В IKEA розповіли, чому вирішили зайти в Україну саме зараз

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Топ-менеджер найбільшого світового торговця меблями IKEA Стефан Вановербеке пояснив, чому саме зараз компанія вирішила вийти на український ринок.

В інтерв'ю журналу «Новий час країни» він зазначив «позитивні зрушення» в Україні за останні роки.

«Є кілька елементів, на які ми звертаємо увагу.

  • По-перше, Україна - це важлива країна для Європи. Тут 40 млн населення, це великий ринок.
  • По-друге, ми знаємо, що ваша економіка стикалася з певними викликами. Але вже в 2015-2017 роках були позитивні зрушення. І ми вважаємо їх стійкими. Чому? Проводиться дуже багато реформ, і вони йдуть в правильному напрямку », - сказав Вановербеке.

За його оцінкою, також сприяло цьому і підписання Угоди про асоціацію з ЄС, після якого країна в процесі зміни законодавства - приводить його у відповідність з європейськими стандартами.

«Також не можу не відзначити дуже потужного руху до прозорості. Якщо говорити про макроекономічні показники, то вони позитивні. Я зараз веду мову про зростання ВВП, питання з валютою, про зниження інфляції. Також з'являються нові сектори в економіці.

Наприклад набуває дедалі більшого поширення IT. А це майбутнє і дуже хвилюючий момент. Україна занадто довго займалася важкою промисловістю і сільським господарством. Зараз ви переходите до нової ери», - додав топ-менеджер IKEA.

Довідка:

  • IKEA - найбільша в світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому.
  • Створена в Швеції в 1943 році.
  • В даний час загальна кількість магазинів групи IKEA з урахуванням франшиз становить 403 одиниці в 49 країнах світу.
  • Загальний обсяг продажів групи в минулому році склав 34,1 мільярда євро.
Наші інтереси: 

Міжнародне визнання українських успіхів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Альберт Саїн's picture

Ну та бути країною споживачем це дійсно приємно для ТНК, а особливо із можливістю викуповувати національних виробників то це для них взагалі просто радість.. Ось зокрема фабрика "Світоч" вона ж належить "Нестле" і це для неї можливо і стало порятунком але для мене наприклад як для споживача дана продукція вже давно стала не такою смачною як до того часу коли Світоч продався Нестле..( Хоча особисто сам я їм все без розбірок і навіть сам рошен можу також їсти якщо пригостять (бо сам того не купую звісно що) не дивлячись на її надзвичайну шкідливість через цукрозамінник який Порошенко ввів заради здешевлення продукції.. ой чи про теперішнього президента не варто було згадувати? о_о =))