Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Уряд Північної Македонії схвалив безвіз з Україною

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Законопроект передбачає спрощення поїздок громадян Північної Македонії і України без необхідності в оформленні візи за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом періоду в 180 днів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на канал Sitel.

21 серпня Кабінет міністрів України схвалив введення безвізового режиму з Північної Македонією. Сама угода була підписана на початку липня.

Посол України в Північній Македонії Наталія Задорожнюк і міністр закордонних справ Північної Македонії Нікола Димитров підписали угоду про безвізовий режим між державами на постійній основі. Задорожнюк підкреслила, що більше немає необхідності продовжити чинну угоду щорічно.

Додамо, що 24 вересня Україна підписала угоду про безвіз із південноамериканською країною Колумбією. Тепер громадяни обох країн мають можливість перебувати на території іншої держави без оформлення віз терміном до 90 днів протягом 180 днів.

Довідка НО: 

З 1945 року Македонія стала республікою в межах Югославії. Після зростання напруги між етнічними македонцями і урядом Югославії, що складався майже цілком з сербів, республіка оголосила себе незалежною від Югославії 1992 року. При розпаді Югославії на окремі держави територія Македонії не зазнала змін. Міжнародне визнання було відкладене через неприйняття Грецією назви країни, яке збігається з назвою грецької провінції. Поява цієї окремої держави призвела до політичної суперечки з Грецією аж до 2018 року (весь цей час країна називалася Колишньою Югославською Республікою Македонією). 12 червня 2018 року уряди Греції та Македонії прийшли до консенсусу щодо найменування країни, в результаті якого македонська сторона прийняла рішення почати процедуру зміни назви на Республіку Північна Македонія. 11 січня 2019 року парламент Колишньої Югославської Республіки Македонії ухвалив зміни до конституції, згідно з якими вона міняє назву на Республіка Північна Македонія. 2-х мільйонна країна має багато природних та культурних пам'яток, що робить її привабливим місцем для відвідувачів. 

Наші інтереси: 

Візова лібералізація з країнами Європи триває.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи