Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українські школярі вибороли чотири “срібла” на міжнародній олімпіаді з інформатики

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Збірна України завоювала чотири срібні медалі на Міжнародній олімпіаді з інформатики 2020 (International Olympiad in Informatics, IOI) – найпрестижнішій олімпіаді з програмування серед школярів. Компанія Huawei УКРАЇНА підтримала збірну України.

Про це Укрінформу повідомила пресслужба компанії Huawei.

«Наша збірна показала чудові результати на IOI, завоювавши 4 «срібла». Цьогоріч умови підготовки відрізнялися від минулорічних — нам довелося відмовитися від очних зібрань групи та натомість перенести весь процес в онлайн. Однак, попри всі незручності й складнощі, наші учні гідно представили Україну на олімпіаді», — наголосив Валентин Іванович Мельник, тренер та вчитель Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка.

За його словами, участь в олімпіаді є дуже престижною — після неї часто школярі отримують пропозиції вступили до найкращих університетів, а також запрошення на стажування та роботу в провідних IT-компаніях світу.

На олімпіаді учасникам пропонувалося розв'язати й запрограмувати алгоритмічні завдання. 

Україну представляли Навер Олег, учень 9 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, вчитель/тренер — Мельник Валентин Іванович; Ковригін Андрій, учень 10 класу ліцею № 208 м. Києва, вчитель — Єременко Наталія Миколаївна; Мельник Софія, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка, вчитель/тренер — Мельник Валентин Іванович; Заводник Владислав Олександрович, учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вчитель — Потієнко Валентина Олександрівна.

Міжнародна олімпіада з інформатики 2020 (International Olympiad in Informatics, IOI) відбулася у другій половині вересня. Цьогоріч у зв’язку з пандемією COVID-19 організатори провели IOI онлайн.

Компанія Huawei виступила золотим спонсором IOI, а ХУАВЕЙ УКРАЇНА на олімпіаді підтримала збірну України.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що компанія Huawei не просто так підтримує українських здібних учнів. 

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

"Не просто так" - А, як саме?:)

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.

Цей китайський технологічний гігант викачує мізки та краде технології. США не дарма оголосили ініціативу «Чиста мережа» "Дружба" і "співробітництво" з Китаєм небезпечно для України. Не встигнеш оговтатися, як повсюди будуть китайці, які скуплять все і вся!

Зображення користувача Олена Каганець.

Зображення користувача Олена Каганець.

Зображення користувача Микола Стригунов.

Дякую!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!