Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Українці поки не зможуть подорожувати до країн Євросоюзу

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Країни Європейського Союзу висловилися за продовження обмежень на в'їзд громадян третіх країн, у тому числі українців, після 15 червня. Про це заявила єврокомісар Ілва Йоханссон за підсумками засідання міністрів внутрішніх справ країн ЄС.

«Серед міністрів була сильна підтримка того, що спочатку необхідно відновити функціонування Шенгенської зони, а потім переходити до відкриття зовнішніх кордонів», - сказала Йоханссон. За її словами, Єврокомісія рекомендувала завершити обмеження на перетин зовнішніх кордонів ЄС 15 червня, коли добігає кінця термін дії чинної заборони, але майже всі країни-члени підтримали коротке продовження закриття кордонів, пише Главком. 

«Це означає, що обмеження на зовнішніх кордонах залишаться до кінця червня, і я вважаю, що ми повинні розглянути питання про скасування на початку липня», - сказала єврокомісар. 

Щодо критеріїв, для яких країн і коли відкриватимуть кордони, найближчими днями продовжаться консультації між Єврокомісією та країнами-членами. Одночасного відкриття для всіх країн не буде. Детальна комунікація від Єврокомісії з цього приводу має бути оприлюднена наступного тижня, додала Йоханссон. 

Вона також зазначила, що повне функціонування Шенгенської зони відновиться до кінця червня. 

Наші інтереси: 

Зрозуміти, що так званий безвіз для українців можуть не відновити, поки Україна має такого президента і таку невиразну зовнішню політику (за рік втратила багато своїх здобутків і несе серйозні репутаційні збитки).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи