Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Києві з'явилася безкоштовна "розумна" велопарковка

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

У Києві на Арсенальній площі встановили безкоштовну велопарковку з автоматичною системою безпеки. Такий подарунок зробила столичним прихильникам двоколісного транспорту компанія-виробник велопарковок Bikeep, яка має офіси в Естонії та Нью-Йорку.

Алгоритм користування велопарковкою, яка дозволяє зафіксувати раму і колесо, нескладний. Аби залишити велосипед на стоянці, необхідно набрати зі свого мобільного телефону номер, зазначений на конструкції парковки, і автоматично відкрити один з замків, про що сповістить блимання лампочки, вбудованої у кожну велостійку.

Відкрити замок можна знову ж таки телефонним дзвінком зі свого мобільного на номер, зазначений на стійці. Дзвінок повинен бути з того самого номера мобільного, з якого дзвонили, коли ставили велосипед на парковку.

«Розумна» велопарковка безкоштовна - стягується лише плата за дзвінок за тарифами оператора, який обслуговує номер. Аналогічні велопарковки вже стоять у Будапешті, Мінську та естонському місті Парну - передає Хмарочос.

Наші інтереси: 

Велосипеди - це дуже добре!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Європа !

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!