Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Турки знову вводять обов'язковий ПЛР тест для українських туристів

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вже з 4 червня українські туристи, які летять до Туреччини на відпочинок, екскурсії або шопінг мусять здавати ПЛР-тест і в разі негативного результату надавати довідку англійською мовою у паперовому або електронному вигляді. З моменту здачі аналізу до моменту перетину кордону Туреччини має пройти не більше 72 годин. Тільки дітям до 6 років не потрібно робити тест.

Про те, що Туреччина з 1 червня повернула вимогу щодо проходження ПЛР-тестів для українців стало відомо тільки 1 червня зранку. Повідомлення опублікували вночі з 31 травня на 1 червня, буквально за кілька годин до вступу в силу нових правил.

Пасажирам з України 1-3 червня дозволили вилетіти до Туреччини без здачі тестів, однак уже з 4 червня почнуть вимагати довідку про здачу ПЛР тесту. Це означає додаткові витрати грошей і часу. Найдешевший варіант у Києві на 1 червня – 750 гривень з людини. Результат – через 8-10 годин. 

Дивує, що турки так несподівано відмовилися від практики пускати до себе в країну туристів з України без ПЛР тестів. Витримали аж 16 днів. Ми раніше радісно писали, що Туреччина скасовує обов'язкові ПЛР-тести для українців з 15 травня.

Варто зазначити, що для в'їзду в Туреччину також потрібно заповнити спеціальну анкету від Турецького міністерства здоров'я, в результаті отримати QR код і мати його при собі у роздрукованому або електронному вигляді. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що ми стали заручниками абсурдної ситуації, яка склалася від початку ковідобєсія. Розуміти, що вже не можна нічого планувати, життя, як раніше не буде.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи