Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 61
  • Переглядів: 66

Спрощена система податків: чому це – рушій економіки (відео)

Світ:

Влада черговий раз збирається закривати свої промахи коштом підприємців.

У владі зараз знаходяться люди, які всіма фібрами ненавидять підприємців і спрощену систему оподаткування. Бо підприємці є незалежними, а незалежний українець – це страшний сон для кожного чиновника.

Рух «Save ФОП» бореться за підприємництво, за лібералізацію економіки, за мінімальне втручання держави у життєдіяльність людини. За права, свободи, приватну власність, за можливості – які володарі постійно намагаються відібрати.

Взагалі, спрощена система оподаткування була ледь не єдиною вдалою економічною реформою, яка дозволила розвинутися малому бізнесу. Вона дозволила малим підприємцям бути незалежними від чиновника і таким чином розвивати економіку. А нав’язаний касовий апарат є поганою ідеєю не сам по собі, а тому, що з’являється додаткова обов’язкова звітність, яка й заперечує оту саму спрощену систему оподаткування. Кожна додаткова звітність – це потенційна небезпека втягнення підприємця у корупційну схему.

 

Наші інтереси: 

Треба розуміти, що необхідно відновлювати економіку України. Для цього треба максимально звільнити підприємницьку ініціативу, максимально спростити ведення бізнесу, максимально спростити систему звітності й зменшити кількість дозвільних та звітних документів. Необхідно доносити цю просту ідею до всіх.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи