Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Пентагон вніс Росію до "чорного списку": що тепер буде

Світ:

Пентагон додав Росію до списку країн, послугами яких заборонено користуватися з 31 грудня 2022 року під час проведення космічних запусків.

19060102.jpg

Фото: dsnews.ua

Відповідне повідомлення було розміщено 30 травня управлінням Міністерства оборони США із закупівель на сайті збірника офіційних документів американського уряду — Федерального реєстру, передає OBOZREVATEL, посилаючись на ТАСС.

Росію вносять до переліку держав, до якого також входять Китай, КНДР, Іран, Судан і Сирія, послугами яких із 31 грудня 2022 року заборонено користуватися під час проведення запусків комерційних супутників.

Віднедавна потужні світові держави почали розцінювати далекий і неосяжний космос як новий полігон для військових баталій. Країни створюють нову технологічну зброю, яка зможе атакувати супутники на орбіті, що спричинить катастрофічні наслідки для людства.

Безпека космосу — під загрозою, людство може постати перед новою ерою ведення воєн і гонки озброєнь, яку вже почали США, Росія і Китай.

Наші інтереси: 

Початок нових "зоряних воєн". Україна зі своїми космічними технологіями могла б долучитися до команди США.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи