Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Олег Скрипка став довіреною особою Віктора Ющенка

Соліст гурту "ВВ" Олег Скрипка став довіреною особою кандидата на посаду президента України Віктора Ющенка.
До нинішньої виборчої кампанії і Олег Скрипка, і решта музик гурту "ВВ" утримувалися від активної участі в політиці.

Але цього року, каже Олег Скрипка, довелося робити вибір:

"Так сталося, що на ці вибори помінялася соціальна ситуація. Принципово, як кажуть, поляризувалося суспільство. Особливо інтелектуальна, творча верхівка - вона обов'язково зорієнтувалася: чи за того кандидата, чи за іншого. Я не вірю в принципі, що світ поділений на біле і чорне, але ця передвиборча кампанія нагадує якийсь дешевий серіал про гарних і поганих. Таке відчуття, що якийсь режисер - дуже зарозумний - чомусь спеціально робить отакі якісь кроки".

Останньою краплею, яка спонукала Олега Скрипку стати довіреною особою Віктора Ющенка, був недавній концерт у Луганську, де біля сцени були розташовані біґ-борди з написами російською: "Вибір-2004. Любимо "ВВ", любимо "Океан Ельзи", віримо Януковичу".

Олег Скрипка підкреслює, що підстав пов'язувати "ВВ" з Віктором Януковичем немає:

"Коли кандидат у президенти, та ще й від влади порушує і авторське право, і право громадське... Я вже втомився говорити, що ми не підтримуємо інших кандидатів. Всі звикли, що продажні артисти... Я думаю, що на Східній Україні думають, що "ВВ" отримали гроші і від Януковича, і від Ющенка, і отакі вони хитрі. І от щоби не було таких розмов, було вирішено, що я буду вже в такому ранґу виступати, щоби не було таких питань. І це допоможе захистити наше ім'я".

Олег Скрипка і Віктор Ющенко познайомилися цього року на прийнятті у британського посла з нагоди дня народження британської королеви.

Пізніше штаб "Нашої України" запропонував фінансово підтримати фольклорний фестиваль "Країна мрій", який Олег Скрипка організував влітку на Співочому полі в Києві.

Олег Скрипка каже, що така співпраця вплинула і на концерти "ВВ":

"Зараз наш виступ є дуже політичний, дуже пропагандистський. І, може бути, якраз цього не вистачало в наших виступах, тому що зараз вони набирають сили і змісту. Ми переживаємо, може, переродження. Чесно кажучи, цікаво було б все ж таки співати про любов. Але якщо ми не зробимо, хто зробить? От і все. І якщо ми сьогодні не будемо співати про політику, ми завтра не зможемо співати про любов. Це дуже просто".

Після виборів, в тому числі і якщо Віктор Ющенко стане президентом, Олег Скрипка не має наміру іти в політику.

"ВВ" хочуть взяти тривалу відпустку і дописати новий альбом.


----------------------------------------------------

В тему:

Телебачення не належить українцям

«ВВ» подасть до суду на штаб Януковича

Олег Скрипка стане актором театру
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Стратегія заснування нового світу та вічне життя – розшифрована Нагірна проповідь

Для творення нового світу Ісус Хрестос пропонує стратегію, в якій тісно пов’язані перетворення на універсальну людину («лебедя»), здобуття біологічного безсмертя, заснування варнової системи та...

Останні записи