Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Комуністи хочуть позбутися Симоненка

На засіданні ЦК Компартії України в суботу звучали вимоги про відсторонення голови КПУ Петра Симоненка з посади першого секретаря ЦК.

Про це заявив депутат від КПУ Олександр Зубчевський, передає ТВі.

"Минулої суботи на пленумі ЦК КПУ, а також на нараді перших секретарів вели розмову про необхідність зняття повноважень голови Комуністичної партії України з Петра Симоненка", – розповів він.

"Низка обласних організацій виступили з критикою Симоненка за грубі прорахунки в роботі та провал виборів. Із заявами про те, що Петро Миколайович має ухвалити для себе рішення і скласти повноваження, виступили Харків, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Херсон. Однак опорою Симоненка залишаються центральні та західні області України, які за чисельністю представників у ЦК перевершують схід і південь України", – зазначив Зубчевський.

За його словами, Симоненко "не захотів брати на себе відповідальність за вказані помилки і добровільно складати з себе повноваження".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
КПУ
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи