Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Для США Україна повинна стати не проблемою, а рішенням - Микола Воробйов

Категорія:

Спецтема:

Сьогодні існує певний інформаційний вакуум у комунікаціях між офіційним Києвом і Вашингтоном. Незважаючи на регулярні поїздки в Україну політиків вищого ешелону США, в їх колах досі нема чіткого розуміння подій "on the ground", подробиці про які доводиться роз'яснювати особисто.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Микола Воробйов, директор Центру Східно-Європейських перспектив.

Він вважає, що головною проблемою на сьогодні залишається політична корупція в Україні, наслідки від якої можуть бути непередбачувані. Тому конгресменам і представникам Адміністрації необхідно дати виразний месидж українській владі про необхідність боротьби з корупцією. Не виключаючи ультимативні форми, коли вмовляння і переконання просто-напросто не працюють.

Сьогодні у РФ в Україні є набагато більше інструментів "прямої дії" на місцевих політиків, ніж у Штатів, включаючи прямий підкуп політичних лідерів, агентурний вплив і безліч інших важелів, констатує він.

Якщо в лютому-березні Україна залишалася в ТОП-5 тем міжнародної політики США, то сьогодні українська криза не входить навіть в "десятку". Майже все інформаційне поле займають події в Сиріі та інших "гарячих" точках.

Щоб тримати в тренді тему України, має більш ефективно працювати Посольство України в США. Крім того, українським вченим, журналістам, політикам слід пропонувати власний продукт для Вашингтона про політику по Україні та всьому регіону.

Ніхто, крім самих громадян України, не може знати краще, як допомогти країні, поліпшити її економічний стан тощо. Такі матеріали у вигляді рапортів/ звітів можна висилати на наш Центр, а ми вже потім будемо інформувати вище.

Для США Україна повинна стати не проблемою, а рішенням. Це рішення не може народитися в кабінетах Держдепу або Білого Дому. Воно може виходити тільки від України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи