Про це повідомляє Courthouse News Service – всеамериканська служба юридичних новин для юристів та ЗМІ.
Автор 11-сторінкового позову – уповноважений з питань сільського господарства Техасу Сід Міллер (Sid Miller). Позов подано проти міністра сільського господарства в адміністрації Байдена Тома Вільсака (Tom Vilsack), тому що програма допомоги фермерам у зв’язку з Ковід-19 має положення, що дискримінують білих фермерів, що є порушенням Конституції США та Розділу VI Закону про громадянські права 1964 року (The Civil Rights Act of 1964).
У позові йдеться, що американський план порятунку в 1,9 трильйона доларів, ухвалений минулого місяця в Конгресі, включає положення про прощення позик «соціально незахищеним» фермерам або скотарям на суму до 120% від вартості позики.
При тому міністерство сільського господарства визначає «соціально незахищеними фермерами та власниками ранчо» чорношкірих, корінних індіанців, корінних мешканців Аляски, азіатів, латиноамериканців та вихідців з тихоокеанських островів. Тобто всіх, окрім білих європейців.
На думку Міллера таке визначення є неправильним і расово упередженим.
Він звертає увагу, що в історії США були періоди, коли були упередження проти деяких етнічних груп білих. В різний час були дискриміновані ірландці, італійці, німці, євреї, вихідці зі Східної Європи.
Але з ухваленням Закону про громадянські права у 1964 році всі види дискримінації є незаконними.
Якщо суд першої інстанції відмовиться визнати тлумачення міністерства сільського господарства неконституційним, то Міллер буде добиватися включення до списку «соціально незахищених» представників усіх білих груп, які в різні періоди історії зазнавали дискримінації, а також тих людей, «які мають якісь помітні сліди» небілого походження (who have any discernable trace of non-white ancestry).
Пам’ятаєте історію з кандидаткою в Президенти США Елізабет Воррен (Elizabeth Warren), яка тривалий час стверджувала, що є нащадком американських індіанців? І як представник пригнічених в минулому меншин, мала преференції при влаштуванні на викладацьку посаду. З часом генеалогічні дослідження не виявили у неї індіанських предків. Під тиском громадськості Елізабет зробила генетичну експертизу, яка показала, що з високою імовірністю у неї був індіанський предок десь між 6 і 10 поколінням. Що таке 6 поколінь - це приблизно 200 років. Що таке 10 поколінь – це приблизно 300 років. Тобто в Елізабет був один індіанський предок десь у 17-му – першій половині 18-го століття. Це десь між 1650 та 1750 роками. В такий ситуації оголошувати себе нащадком індіанців якось дивно.
Але ж подібна генетична історія є ледь не у кожного білого американця, предки котрого вже давно оселилися в Америці. Тож вимога Міллера розширити поняття «соціально незахищених» груп має на меті включити туди всіх і таким чином уникнути расової дискримінації.
Ліваки провокують расовий розкол в США, проте їхня політика веде до консолідації білих американців і пробудження в них расової свідомості.
Ось приклад самостійно думаючих людей !
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Коментарі
Ось приклад самостійно думаючих людей !
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Ага, треба зробити генетичну експертизу кожному фермеру в Техасі, і, якщо в нього є хоч один небілий предок, віднести його до соціально незахищених. І, на цій підставі, отим соціально незахищеним людям допомогати фінансово.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!