Криза-2020 в США

Передвиборчі перегони, протистояння лівих і правих, постіндустріальний перехід

29 вересня мають відбутись перші теледебати Трамп-Байден. Про що дискутуватимуть?

Передвиборча боротьба стає все гострішою. Дебати відбуватимуться у Клівленді, штат Огайо, в приміщенні Case Western Reserve University.

Над Google збираються хмари: найбільша антимонопольна битва за останні десятиліття

24-25 вересня в Міністерстві юстиції США відбудеться зустріч генеральних прокурорів штатів. Тема – імовірний антимонопольний позов проти Google.
Банден і Трамп. Демократи носять маски як партійний ідентифікатор

Байден говорить, Трамп робить. Як українці США підтримують своїх кандидатів на виборах-2020?

Як і решта американців, українці у США у своїх політичних уподобаннях різняться. Є серед них і республіканці, і демократи. Джо Байден їздив до України шість разів і багато спілкувався з президентом...

Несподівана смерть судді Рут Гінзбург сплутала плани Демократичної партії

Ось вже другий день стрічка новин на ФБ заповнена матеріалами про смерть судді Верховного Суду США Рут Бейдер Гінзбург (Ruth Bader Ginsburg). Невелика частина українського сегменту ФБ реально тужить...

Юридичний комітет Сенату США методично розслідує спробу антидержавного заколоту, здійснену демократами

Джеймс Комі (James Comey), колишній директор ФБР часів президентства Обами, погодився дати свідчення перед Юридичним комітетом Сенату США.

Обмовка за Фройдом: Камала Гарріс вважає себе керівником США. Джо Байден – «троянський кінь» лівого перевороту

Вчора, 14 вересня, Камала Гарріс, кандидат у віце-президенти США, брала участь у віртуальному «круглому столі» з власниками малого бізнесу в Арізоні. Вона натхненно пообіцяла, що у разі перемоги...

Джеймс Алтачер: Нью-Йорк помер назавжди. І ось чому

Пронизлива стаття людини, закоханої в Нью-Йорк, якій реально болить те, що відбувається. Подібна історія (хоча і в менших масштабах) може трапитися з Києвом.

Не втягуйте спортсменів у політику! Інститут Геллапа зафіксував різке погіршення іміджу професійного спорту в США

Боси професійного спорту, намагаючись погратись у «мейнстрим в політиці», самі себе перехитрили – і отримали не зростання популярності, а навпаки падіння. Найбільше рейтинг впав у людей від 35 до 54...

Шестеро мерів-демократів з Міннесоти закликали голосувати за Трампа

Вони звинувачують лідерів Демократичної партії в зраді інтересів трудової Америки і закликають голосувати за Трампа і Пенса, котрі ці інтереси реально захищають.

Такер Карлсон: Чому технологічні гіганти підтримують демократів

Фактично Такер звинувачує технологічних монополістів в тому, що вони проштовхують слабкого, зручного їм кандидата. І роблять це не зовсім коректними методами.

Демократи панікують і готуються до зриву виборів – осінь в США буде гарячою

ЗМІ старанно переконують нас у впевненій перемозі Джо Байдена на виборах у листопаді. Проте заяви та дії демократів демонструють, що це зовсім не так.

Безкарантинна стратегія Швеції у боротьбі з коронавірусом має стати зразком – ВООЗ

У Всесвітній організації охорони здоров’я тепер вважають, що стратегія Швеції щодо введення м’яких обмежень у якості боротьби з коронавірусом має стати прикладом для інших країн.

Демократи готуються до громадянської війни? Гіларі Клінтон закликала не визнавати перемогу Трампа

Кілька днів тому Гіларі Клінтон дала он-лайн інтерв’ю журналістці Дженніфер Палмієрі, де зробила шокуючу заяву. Бажаючи покласти край президентству Трампа, демократи готові відкинути Конституцію.

6 пріоритетів політики Дональда Трампа на другий президентський термін

Все чітко і ясно: заспокоїти населення щодо "китайського вірусу", відродити економіку, розгорнути власне виробництво ліків, відновити активність у депресивних районах, повернути робочі місця в США,...

У США офіційно стартувала передвиборча кампанія: як відбулися партійні з’їзди демократів і республіканців

Взагалі то передвиборча кампанія йде давно, але офіційно вона завжди стартує після загальнонаціональних з’їздів двох партій, які офіційно висувають кандидатів на посади Президента та віце-президента.

"Трампіший" за Трампа: син президента стає обличчям кампанії батька...

У перший вечір з'їзду Республіканської партії старший син президента Дональд Трамп-молодший вийшов на центральну сцену і заволодів увагою нації. "Політика Трампа стала ракетним паливом для економіки...

Демократи самі плодять собі ворогів: подружжя Маккласкі записало відеозвернення на підтримку Трампа

Підтримані демократичними мерами та губернаторами протести, що перетворюються на погроми, відштовхують від демпартії давніх і потенційних прихильників.

У демократів «щось пішло не так»: рекламна кампанія на підтримку Байдена дала протилежний результат

Під час з’їзду Демократичної партії США, котрий відбувся цього тижня, зріс рейтинг схвалення… (барабанний дріб) Президента Дональда Трампа.
Байден. Захисна маска - це тепер дрес-код демократів.

Дута популярність Байдена: він не цікавий навіть для своїх формальних прихильників

Промову Джо Байдена на з’їзді дивились по телебаченню 21,8 мільйона глядачів. Це на 21% менше, ніж кількість глядачів промови Гіларі Клінтон на з’їзді Демпартії у 2016 році, коли вона була кандидатом...

«Коаліція нещасних»: у США відбувся з’їзд Демократичної партії

«Цього тижня спікери та учасники кампанії Байдена висловили свій голос проти Дональда Трампа, і вони всі мають одну спільну рису – вони нещасні» – дотепно зауважив відомий тележурналіст Такер Карлсон...

Сторінки

  • Сторінка
  • of 3
  • >