Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Прості правила вибору ТВ антени

Вибір підходящої ТВ антени для прийому ефірного сигналу – непросте завдання, особливо якщо ви живете в районі з проблемним покриттям.

Перед тим як звернутися до каталогу телевізійних антен на сайті www.agsat.com.ua варто розуміти на що потрібно звернути першочергово увагу при купівлі антени. Варто розуміти, що винагородою за вдалий вибір буде безпроблемний прийом 32 цифрових телеканалів.

На що варто звернути увагу

Щоб вибрати ідеальну DVB-T2 антену, вам необхідно чітко розуміти головні вимоги. В основному це відстань до передавача. У кожного типу антени є певний діапазон, за межами якого робота антени буде неефективна або малоефективна. Враховуйте ландшафт місцевості - на пагорбах сигнал стає значно гірше, ніж на рівній поверхні, а на пересіченій місцевості заявлений виробником діапазон може не відповідати дійсності.

Корисним буде використання сервісу Agsat.T2Map при виборі антени. Він допоможе вам дізнатися відстань від вашого будинку до найближчого передавача.

Agsat.T2Map

Agsat.T2Map: онлайн-сервіс вибору ТВ антени

Знайома така ситуація, коли не вдається домогтися оптимального прийому сигналу телевізійної антени? В такому випадку використовуйте сервіс T2Map від Agsat, який дозволить:

  • дізнатися, де розташовані найближчі телевізійні ретранслятори в вашому регіоні,
  • дізнатися, яка у них потужність,
  • зрозуміти, куди найкраще направити Т2 антену,
  • вибрати оптимальну ТВ антену для вашої місцевості з каталогу.

Все це забезпечить найкращий прийом DVB-T2 сигналу, що дозволить дивитися канали ефірного телебачення в кращій якості.

Ще одним важливим аспектом буде розуміння, які канали ви хочете приймати на антену. Кожен з них передається на певній частоті, яка різниться для різних передавачів. Дізнайтеся, на яких частотах доступні ваші телеканали на передавачі, і виберіть антену з відповідним частотним діапазоном. Також не забутьте перевірити, скільки каналів здатна приймати антена і чи достатньо цього для вас.

При виборі антени також враховуйте матеріал, з якого вона виготовлена. Хоча пластикової оболонки досить для кімнатних антен, для зовнішніх слід вибирати алюміній або нержавіючу сталь. Обидва матеріали стійкі до атмосферних впливів і не варто побоюватися, що антена через певний час почне іржавіти.

Що стосується зовнішніх антен, також зверніть увагу на їх стійкість до погодних умов, особливо до впливу води, вітру, УФ-випромінювання та снігу. Звичайно, для гірського котеджу потрібно більш високий ступінь опору, ніж антені на балконі багатоквартирного будинку в місті, але однозначно не варто недооцінювати силу і мінливість погоди.

І останнє, але не менш важливе - ціна Т2 антени також грає роль при виборі. Однак вартість її багато в чому залежить від того, яка антена вам потрібна. У той час, як ціна на прості кімнатні антени стартує від 99 грн., за якісні зовнішні доведеться заплатити вже кілька сотень гривень. Так хороші зовнішні антени World Vision Maxima L або T2Wave UHF 269 коштують близько 600 грн. А якщо до них додати підсилювач і телевізійний кабель, то вартість установки ефірної антени може потягнути і до 1000 гривень.

Пам'ятайте, що саме від правильного вибору антени буде залежати якість сигналу ефірного ТБ.

Наші інтереси: 

Корисні поради.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Передчуття Великого джигаду

Фільм і роман «Дюна» як війна людей і психопатів – три вибухові ідеї таємного послання Френка Герберта

Моад’Діб став рукою Господньою – і пророцтво вільних справдилося. Моад’Діб приносив мир туди, де була війна. Моад’Діб приносив любов туди, де панувала ненависть. Він повів свій народ до справжньої...

Останні записи