Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 130
  • Переглядів: 144

Як чиновники погіршують наше життя – Володимир Поперешнюк (Нова Пошта)

Категорія:

Світ:

Держапарат як до війни працював сам на себе, так і під час війни працює сам на себе. Чому чиновникам вигідно в усьому звинувачувати війну? Яка насправді ситуація з українським бізнесом? Що чекає на Україну, якщо чиновники продовжать дерибанити бюджет?

240506popereshnyuk.jpg

Володимир Поперешнюк. Скріншот з відео
Володимир Поперешнюк. Скріншот з відео

Сьогодні у держапарата більше повноважень, більше грошей, а в країні при цьому менше демократії. Люди це сприймають доволі нормально із-за війни, тому що люди бояться. Але у чиновників влади стало більше.

Володимир Поперешнюк вважає, що попри війну потрібно зняти усі заборони. Під час кризи й війни потрібно давати людям більше свободи, в тому числі й економічної, потрібна свобода слова.

Якщо ми хочемо, щоб економіка зростала, потрібно дати людям економічну свободу.

Теперішній владній верхівці не вигідно реформувати податкову систему, яка є дуже складною, заплутаною та корумпованою.

 

Наші інтереси: 

Аналізуємо ситуацію, що склалася в Україні на третій рік повномасштабної війни, коли працездатного населення в Україні, що платить податки, залишилося усього 10 млн. При цьому у нас понад 1 млн різного року чиновників, кількість яких чомусь досі не зменшилася, хоча населення зменшилося. Чиновники утримуються цими платниками податків і не соромляться нараховувати собі під час війни неправомірно високі зарплати, премії, відпускні, на оздоровлення, матеріальну допомогу, а також неефективно використовувати кошти платників податків.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи