Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
130

Власники Альфа-Банку та Укрсоцбанку потрапили до "кремлівської доповіді" мінфіну США

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство фінансів США внесло власників "Альфа-Банку" та "Укрсоцбанку" до так званої "кремлівської доповіді". Інформація про це міститься в оприлюдненій частині документа.
 

frydman.jpg

Михайло Маратович Фрідман, російський бізнесмен єврейського походження, творець консорціуму «Альфа-груп»
Михайло Маратович Фрідман, російський бізнесмен єврейського походження, творець консорціуму «Альфа-груп»

Повідомляється, що у "кремлівській доповіді" фігурують власники "Альфа-Банку" і "Укрсоцбанку" Михайло Фрідман, Петро Авен, Герман Хан та Олексій Кузмичьов.

Крім того, у доповіді фігурують глава "Сбербанку" Герман Греф, голова "ВТБ" Андрій Костін, а також голова "Внешэкономбанка" Сергій Горьков, який володіє "Промінвестбанком".  

"Альфа-Банк", яким володіють росіяни, активно оперує персональними даними мільйонів українців і підминає під себе стратегічні підприємства країни. Реєстрація власності на фізосіб, які були російськими громадянами, дозволяла "Альфа-Банку" з успіхом обходити санкції, введені НБУ проти російських фінустанов. Це дозволяло проникати в стратегічні галузі та підприємства.

Після початку російської агресії Нацбанк ввів санкції щодо російських банків, які працюють в Україні. Цим банкам заборонено здійснювати будь-які фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, зокрема, материнських структур. Але відомо, що санкції поширюються далеко не на всі російські банки.

У регуляторі тоді уточнили, що заходи торкнуться тільки банків з державним російським капіталом. Банків з приватним російським капіталом вони не торкнуться.

До числа "недоторканих" відноситься і "Альфа-Банк". Його власником є компанія ABH Holdings S. A. Остання ж належить Михайлу Фрідману - 36,47% і Герману Хану - 23,27% (громадяни Ізраїлю), а також Олексію Кузмичьову - 18,12%, Петру Авену -13,76%, Андрію Косогову - 4,08% (всі - громадяни РФ, які проживають в Москві).

Михайло Фрідман і Герман Хан, хоч і є громадянами Ізраїлю, але вони заробили свої статки в Російській Федерації.

Крім того, повідомлялося, що "альфівці" проводять заміну кадрів у придбаному "Укрсоцбанку".

За даними ЗМІ, з головою правління "Укрсоцбанку" Тамарою Савощенко було розірвано контракт. На її місце призначено Ростислава Матяша, який протягом семи років обіймав посаду віце-президента, директора з юридичних питань "Альфа-Банку". Українська команда менеджменту поступово замінюється кадрами з російського банку.

Наші інтереси: 

Російський капітал має піти геть з українських терен. Незалежно від форми власності.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Російський капітал має піти геть з українських терен. Незалежно від форми власності! І чим скоріше це відбудеться, тим краще!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!