Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 8
  • Переглядів: 8

В Україні "правила карантину" змінюють як хочуть. Психопати не вгамовуються

Введені минулого року "карантинні зони" – червона, помаранчева, жовта та зелена зона в залежності від кількості хворих на ковід в областях – вже не діють. Тепер навіть у "жовтій зоні" невакциновані від ковіду громадяни не можуть пересуватися у громадському транспорті, відвідувати спортклуби, басейни, театри та місця відпочинку і розваг без одної або двох доз. 

Наша влада працює за логікою крокодила – вхопила за палець, а потім відкушує руку. Так вважає журналіст Дмитро Гнап, який намагається пояснити дії влади. Але їх не можна пояснити! Дії психопатів – абсурдні, нелогічні та суперечливі.

Але є люди, які в юридичний спосіб ставлять на місце урядових брехунів та демонструють, що їхні ковідо-вакцинаторські рішення та накази – незаконні. На Сумщині суд скасував наказ про відсторонення вчительки, що не вакцинувалася.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи