Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 55
  • Переглядів: 60

Уряд встановив обмеження на додаткову винагороду на період війни для певних категорій

Світ:

В період війни не буде виплачуватися додаткова винагорода у 30 тисяч грн та 100 тисяч грн військовим прокурорам та співробітникам Служби судової охорони. 20 січня Кабмін своєю постановою №43 вніс зміни до постанови КМУ від 28 лютого 2022 року №168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану».

Про це пише Sud.ua.

До внесення цих змін відповідно до пункту 1 було установлено, що на період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітникам Служби судової охорони, особам начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейським виплачується додаткова винагорода в розмірі до 30 тис. грн пропорційно в розрахунку на місяць, а тим з них, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі й стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів (у тому числі військовослужбовцям строкової служби), розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 100 000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Також пункт 1 доповнили новим абзацом такого змісту: «Особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, які виконують бойові (спеціальні) завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ (сил) або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно (у тому числі поза районами ведення бойових (воєнних) дій), який здійснює оперативне (бойове) управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть воєнні (бойові) дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки), розмір додаткової винагороди може бути збільшений відповідно до умов та розмірів, визначених Міністерством оборони, але не більше ніж до 50 000 гривень».

Також в іншій редакції викладено пункт 2-1 Постанови – обмежено можливості щодо встановлення додаткової винагороди очільниками міністерств та держорганів.

Так, до змін цей пункт звучав так: «Установити, що порядок і умови виплати додаткової винагороди, а також одноразової грошової допомоги, передбачених цією постановою, визначаються керівниками відповідних міністерств та державних органів».

Після змін керівники зможуть встановити додаткову винагороду до 30 тис. грн: «Установити, що керівники відповідних міністерств та державних органів визначають порядок і умови виплати додаткової винагороди, одноразової грошової допомоги, розміри виплати додаткової винагороди в розмірі до 30 000 гривень».

Наші інтереси: 

Знати, хто отримує доплати й скільки. Виявляється, що ті, хто охороняє суди, мали надбавки, наче вони на війні в центрі бойових дій. Ще раз бачимо, що суди, судді та вся навколосудівська челядь – окрема каста, яка отримує з державного бюджету чималі гроші. Які ж у них зарплати, якщо тільки надбавки становлять 30 тисяч?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

«Увійськових прокурорів та співробітників Служби судової охорони забрали додаткову винагороду на період війни»

Непогано. Але тільки «на період війни»…

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

«Увійськових прокурорів та співробітників Служби судової охорони забрали додаткову винагороду на період війни»

Непогано. Але тільки «на період війни»…

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Так. Вони охороняють тих хто легалізує всі злочини влади в УКРАЇНІ. Висококваліфікованим юристам винесений ультиматум на протидію їх терористичної діяльності в складі інших організацій які, як виявилось, не мають засновника. Ситуація нічим логічним, ніж керуванням психопатами, пояснена не може бути.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.