Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

ТНМК презентували оптимістичний кліп, як український герой перемагає зло

Відомий український гурт Танок на Майдані Конго презентував кліп на пісню “Гупало Василь”. У ньому український герой з легкістю розправляється зі злом, перемагаючи цілі зграї ворогів.

Протягом дев’яти місяців кліп малював Саша Даниленко, молодий фільммейкер з Харкова. У відео використано понад вісімдесят акварельних малюнків. “Гупало Василь” – перший офіційний анімаційний кліп в історії ТНМК.

За легендою, супергерой Гупало Василь захищає інтереси простих людей. Він існує поза часом і зустрічається всюди, де є чорнозем.

Цей персонаж може знаходитися в двох станах: у першому він – звичайна людина, яка часто займається творчою діяльністю; у другому – супергерой, який стає велетнем і перемагає  ворогів. Закінчивши свою місію, Гупало Василь повертається до звичайного творчого життя і передає естафету наступному Василю.

Відомі три правила життя Гупала Василя: “Добру має бути добре”, “Злу має стати зле”, “Все одно добро закохає зло”.

Ця історія взагалі для всіх, людей кожного віку. Вона мультяшна, нібито дитяча, але питання, які вона піднімає, – загальнолюдські. Вирішувати їх повинні дорослі і, бажано, негайно”,- каже Олег (Фагот) Михайлюта.

Нам би зараз кілька дивізій Гупало Василів, а може, навіть і цілу армію. Адже ми всі розуміємо, перед якими викликами зараз стоїть наш чорнозем”, – додає Олександр (Фоззі) Сидоренко.

Пісня “Гупало Василь” створена ТНМК разом з дитячим ансамблем “Зернятко” і бандуристом Ярославом Джусем, входить в шостий альбом гурту”Дзеркало” (2014).

 

 

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Доктор Смалець.

Лена, дуже дякую за гарний настрій!

Рекомендую подивитися ще цей чудовий кавер (здається, він теж офіційний - з каналу tnmkmusic):
https://www.youtube.com/watch?v=M0DANqXPTZU

Зображення користувача Олена Каганець.

Дякую, Док!

Зображення користувача Андерс Фальке.

Дуже гарний кліп - така підтримка потрібна нам усім в ці нелегкі часи...

Миролюбність і озброєність!