Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 32
  • Переглядів: 33

Світ вимагає повернути свободу: протести проти локдауну охоплюють земну кулю

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Про це не пишуть мейнстримні ЗМІ. Але від того факт залишається фактом. 20 березня, відзначаючи першу річницю локдауну із-за коронавірусу, в багатьох країнах пройшов Всесвітній марш за свободу. Один з найбільших був у Лондоні. 

21032504.jpg

Протест в Лондоні. На плакаті написано "Лікування" гірше, ніж "хвороба". Фото: Hllie Adams / Getty Images

Стомлені від коронавірусних локдаунів і брехні люди вийшли на вулиці, вимагаючи припинити урядові коронавірусні правила, що стали для людей гнітючим випробуванням повсюди, йдеться у статті Dorothy Cummings McLean на LifeSiteNews.

У США протести пройшли по всій країні від Кейп-Кода, штат Массачусетс, до Гантінгтон-Біч, штат Каліфорнія.

У Великобританії тисячі протестуючих вийшли на вулиці своїх міст або поїхали до Лондона, щоб приєднатися там до масової демонстрації. Мітинги мали особливо емоційний вимір завдяки запропонованому новому закону, яким будуть розганяти демонстрації. 

У Німеччині Марш за свободу пройшов в Касселі. Як пише очевидець і учасник події, спочатку поліція розділила людей, лупцювала, а потім, як по команді, і очевидно по команді зверху, вони лише стояли та наглядали.

Учасники маршу були щасливі, без масок, панували мир, гармонія, спокій, щастя, усмішки, довіра… 

"О 17 годині поліція нас оточила і не випускала… Ми прорвалися з третього разу, бо мусили ще 400 км додому їхати… Тому трішки раніше вийшли… А люди раділи, танцювали та нікуди не хотіли йти", - пише наш очевидець.

Наступні великі протести у Німеччині заплановані 3. квітня у Штуттгарті, 1 травня у Мюнхені, 1 серпня у Берліні. 

Німецькі суди зараз все частіше і частіше приймають рішення про неправомірність локдауну.

 

 

Наші інтереси: 

Уряди, як по команді, закривають країни на локдаун, дресирують своїх громадян, вимагають вакцинуватися. Але не всі люди бажають терпіти "нову нормальність". 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...