Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
36

США проти ідеї Путіна провести референдум на Донбасі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Білому домі заявили, що не підтримують пропозиції Росії провести референдум на Донбасі, яку обговорював президент Росії Володимир Путін з президентом США Дональдом Трампом у Гельсінкі.Про це повідомило агентство Associated Press.

Адміністрація Трампа не розглядає можливість підтримки підтриманого Путіним заклику про референдум на Сході України,
– повідомило агентство.

Як повідомило видання, Білий дім дотримується позиції, що мінські домовленості 2015 року не передбачають проведення будь-яких референдумів. Крім того у Білому домі вважають, що референдум, проведений на непідконтрольній Україні території, буде не лагітимний.

Інше видання Bloomberg передає, що глава Ради національної безпеки США Гарретт Маркіс підтвердив, що "адміністрація США не розглядає питання про підтримку проведення референдуму на сході України".

Нагадаємо, напередодні Bloomberg повідомив, що Путін під час зустрічі з Трампом запропонував президенту США провести референдум, аби вирішити конфлікт на Донбасі.

Наші інтереси: 

Білий дім дотримується мінських домовленостей 2015 року.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Путін працює за схемами Сталіна!

У 1940 році СРСР ввів війська в країни Балтії, а потім за допомогою місцевих люмпенів організував "проголошення" радянської влади в цих країнах та прохання прийняти в склад СРСР.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!