Ельфами є ті, що мають ельфійську свідомість.
Людина, яка сформувала ельфійську свідомість,
автоматично перетворюється на ельфа.
Отже, головне завдання – зміна свідомості.
(Друге правило практичної палінгенезії)
У попередній статті ми з’ясували, що Євангеліє написане Сенсаром – мовою ельфів, тобто універсальних людей, «лебедів». Розуміння цієї мови відкриває доступ до прихованого сенсу євангельського послання. Багаторазове перечитування Євангелія Сенсаром приводить до перетворення на ельфа.
Для кращого розуміння цієї ідеї погляньмо на принцип бінарної зброї. Вона складається з двох хімічних компонентів, кожен з яких є достатньо інертним і мало на що впливає. Але якщо їх об’єднати, то виникає дуже активна речовина з потужною дією.
А тепер уявімо, що ми також маємо два компоненти. Перший – це очищений від домішок текст Євангелія. Другий – це очищений від усього зайвого словник термінів. Кожен окремий компонент мало впливає на перехід людини до нового стану. Це наче дві книги, що тихо стоять на полиці. Вибуховий ефект досягається тоді, коли людина розгортає Євангеліє і починає його читати за допомогою словника, який виступає в ролі «шифрувального блокнота».
На початках таке читання потребує значних зусиль, адже для розуміння мало не кожного слова доводиться щораз відкривати книгу з поясненням слів. Це нагадує читання тексту незнайомою мовою за допомогою словника. Спочатку важко, але з кожним новим прочитанням ми запам’ятовуємо нові слова і щораз краще усвідомлюємо сенс написаного. Нарешті настає момент, коли розрізнені пазли складаються в цілісну, гармонійну і прекрасну картину. Відбувається стрибкоподібний перехід кількості в нову якість – завершальна фаза зміни свідомості.
Ми вже маємо «хімічно чистий», дистильований, очищений текст Євангелія. Тепер треба сформувати словник для його свідомого, правильного, результативного прочитання. Отже, починаємо формувати Сенсар – носій сенсу, а заодно вивчати напам’ять всі його слова.
Ми інтуїтивно розуміємо, що мова людини впливає на її свідомість. А що про це говорить сучасна наука? Так звана «гіпотеза лінгвістичної відносності» стверджує, що структура нашої мови суттєво впливає на сприйняття світу та когнітивні процеси. Простіше кажучи, мова не просто відображає наше мислення, але й формує його. Більшість дослідників погоджується з тим, що різні мови можуть сприяти розвитку різних способів мислення. Екстремальний варіант цієї гіпотези стверджує, що мова може повністю визначати наше мислення, тобто якщо якась річ не має назви, то вона для нас не існує.
Наприклад, у сучасній українській мові нема поняття «палінгенезії», тому цього феномену не існує в українській свідомості. Палінгенезія – це ключовий елемент вертикальної еволюції людини, а саме переходу від стану дуплекса до стану триплекса. Гелленський термін «палінгенезія» має український еквівалент – слово «спасіння». Відповідно, людина, яка здійснила спасіння, стає спасом, тобто триплексом. Ісуса Хреста називають спасом тому, що він став триплексом, тричінародженим, трісмегістом.
Проте слово «спасіння» в українській мові не застосовується в цьому значенні. Воно зводиться до порятунку від небезпеки, відповідно, спас – це той, хто рятує, такий собі «спасатель». Ще гірше в іудохристиянстві: слово «спасіння» вони виводять від слова «пасти», «випасати стадо».
Людина, яка не знає сенсу слова «палінгенезія» чи «спасіння», навіть не здогадується про існування можливості трансформації, тому й не прагне її реалізувати.
Це проблема – і її треба розв’язати. І ми цим займемося негайно.
Далі буде.
Відкриваємо євангельський інструментарій для вироблення ельфійської свідомості.
Дякую Ігоре за нову статтю!
З цього випливає, що ельфи розмовляють лаконічно, точно, без зайвої води?
Ми повинні виробляти звичку спілкуватися так?
У нас є вічність!
Радіймо життю граючи!
Коментарі
Дякую Ігоре за нову статтю!
З цього випливає, що ельфи розмовляють лаконічно, точно, без зайвої води?
Ми повинні виробляти звичку спілкуватися так?
У нас є вічність!
Радіймо життю граючи!
Захопливо !
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !