Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Шість друзів Путіна: хто у світі підтримав визнання ЛДНР. Нові санкції від Британії

Категорія:

Спецтема:

Куба, Венесуела, Нікарагуа та Сирія визнали незалежність окупованих територій на сході України. Також рішення Путіна щодо визнання "ЛНР" і "ДНР" підтримали дві невизнані республіки, які й були створені Росією, – Абхазія та Південна Осетія.

 

Після рішення президента РФ визнати незалежність самопроголошених республік ОРДЛО, Великобританія анонсувала санкції проти російських банків та олігархів.

Видання Forbes оприлюднило імена російських бізнесменів, які потрапили у цей список. Про нові санкції оголосив прем’єр Великої Британії Борис Джонсон під час виступу у Палаті спільнот.

Велика Британія запроваджує санкції проти п'яти російських банків та близьких до президента Росії олігархів Геннадія Тимченка, Бориса та Ігоря Ротенбергів.

Санкції Великої Британії вводяться проти банку «Росія», Промсвязьбанку, Індустріального ощадного банку, Чорноморського банку розвитку та реконструкції (The Black Sea Bank) та Генбанку. Усі активи цих банків у Британії будуть заморожені.

Активи Ротенбергів та Тимченка також будуть заморожені, крім того, їм заборонять в'їзд до Британії.

Всім британським компаніям та підданим буде заборонена будь-яка співпраця з підсанкційними компаніями та фізособами, попередив Джонсон.

Це – «перший транш» санкцій, які уряд Великої Британії запроваджує, за необхідності можуть бути введені й інші обмеження, сказав прем'єр.

Європі слід готуватися до повномасштабного військового вторгнення Росії до України, вважає Джонсон. Він закликав спробувати знайти мирний вихід із ситуації.

 

Наші інтереси: 

Велика Британія наразі стає головним патроном України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Конфіскованими в Мордору коштами Британія компенсує витрати на підтримку України.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Конфіскованими в Мордору коштами Британія компенсує витрати на підтримку України.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Віталій Павленко.
0
Ще не підтримано

росія попереджала своїх бізнесменів, що потрібно повернути капітали до дому. тому ці всі санкції зашкодять лише недолугим. тай путін видав вислів "все одно введуть санкції" тому все вони прорахували. купляємо попкор і слудкуємо за падінням англосаксів

краще з розумним втратити ніж з дурним знайти

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Що ви тут робите молодий чоловіче?

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Близький друг Путіна Абрамович має купу нерухомості в Англії, Дерибаска теж. Можу підказати англійцям перелік цих міжнародних кілерів