Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 0
 • Переглядів: 0

Приватна клініка – заклад, що йде в ногу з сучасністю

Давно минули ті часи, коли лікуватися можна було лише в державних лікарнях. З появою приватних клінік пацієнти отримали альтернативний варіант і можливість здійснити запис до лікаря Полтава. Більше не треба стояти в чергах, бо кожен пацієнт може заздалегідь забронювати візит на зручний для себе день і годину.

Запис на прийом дозволяє розпланувати вільний час найкращим чином і отримати від лікаря необхідну увагу, обговорити стан здоров'я та визначитися з програмою лікування. Лише один дзвінок до контакт-центру Медичного центру здоров’я і, ви забудете про довгі черги й тривалі очікування на прийом, бо прийдете на консультацію, коли лікар буде вільний. Ви можете назвати ФІО фахівця, якщо маєте його на приміті, чи забронювати час будь-якого вільного лікаря, який зможе надати допомогу в конкретній ситуації.

Дана опція допомагає заздалегідь планувати обстеження, процедури чи консультації. Запис дає час підготуватися до візиту, зокрема зібрати всю необхідну медичну інформацію та продумати питання, які необхідно обговорити з лікарем. Інформацію про візити зафіксують в базі, що буде корисним для подальшого ведення медичної історії та координації лікування.

Переваги приватної клініки

Приватна лікарня користується в пацієнтів куди більшою прихильністю, ніж державний заклад. На це є кілька важливих причин:

 1. Високий рівень зручності та комфорту – від сучасних кабінетів до покращеного сервісу.
 2. Швидший доступ до послуг – відсутність черг та оперативне проведення різних маніпуляцій, що дозволяє пацієнтам отримувати медичну допомогу швидше й ефективніше.
 3. Більше уваги відвідувачам та індивідуальний підхід
 4. Пацієнти мають можливість обирати лікаря для отримання медичної допомоги, що дозволяє їм знаходити фахівців, яким вони довіряють.
 5. Послуги вищого рівня – приватні лікарні часто надають додаткові послуги, такі як медична консультація онлайн, швидке обстеження й тестування тощо.
 6. В приватних лікарнях більший вибір медичних послуг, обладнання та технологій, що дозволяє пацієнтам отримувати всебічну медичну допомогу.

Яка клініка краща: державна чи приватна?

Вибір залежить від індивідуальних потреб, фінансових можливостей та очікувань пацієнта. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки.

Переваги державних клінік:

 1. Безкоштовна чи дешевша медична допомога
 2. Доступність для всіх верств населення незалежно від їх доходів чи статусу.
 3. Надають стандартні медичні послуги та здійснюють процедури, такі як обстеження, вакцинація й лікування загальнопоширених захворювань.

Переваги приватних клінік:

 1. Комфорт та розкіш – пропонують для пацієнтів найкращі умови обслуговування.
 2. Швидший доступ до медичної допомоги – лікарів, обстежень та процедур.
 3. Пацієнти отримують максимум уваги та індивідуальний підхід до лікування, тож воно буде ефективнішим.
 4. Клініки часто пропонують додаткові послуги та застосовують сучасне обладнання, яке складно знайти в державних закладах.

Так, кожен пацієнт обирає заклад, виходячи з власних міркувань. Втім, чи варто заперечувати, що приватна клініка виграє практично за всіма параметрами. Єдине в чому вона поступається – вартість консультацій і маніпуляцій. Обирати – вам!

Наші інтереси: 

Здоров'я, медицина.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи