Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 33
  • Переглядів: 34

Понад 80% заражених Омікроном у Німеччині – вакциновані

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Це випливає зі звіту німецького інституту Роберта Коха (RKI), опублікованого 13 січня на інформаційному порталі організації. 57% припадає на повністю вакцинованих та 27% на ревакцинованих (тобто тих, хто отримав бустерну дозу). На невакцинованих припадає близько 16% випадків заражень новим штамом.

22011501.jpg

Українці, готуйтесь до бустерної дози, як в Еуропі!

З 27 грудня 2021 року по 9 січня 2022 року у ФРН було зафіксовано 30914 випадків зараження штамом «Омікрон» у віковій групі 18 років і старше. З них 16270 (57%) припадає на повністю вакцинованих та 8200 (27%) на ревакцинованих (тобто тих, хто отримав бустерну дозу). На невакцинованих припадає близько 16% випадків заражень новим штамом (5118 осіб).

Також у звіті RKI наводяться дані щодо випадків госпіталізацій заражених «Омікроном». Усього за останній тиждень 2021 року та перший тиждень 2022 року було госпіталізовано 382 пацієнтів віком від 17 років. З них 72% припадає на повністю вакцинованих та ревакцинованих.

Нагадаємо, раніше влада Німеччини заявила про намір ввести обов'язкову вакцинацію проти коронавірусу для дорослого населення. Проте бундестаг зможе ухвалити відповідне рішення не раніше кінця першого кварталу 2022 через необхідність широких консультацій.

Нагадаємо, новий федеральний міністр охорони здоров'я Німеччини Карл Лаутербах 10 грудня на 2-му Каналі Німецького Телебачення ZDF казав німцям, що вакцинація є повною лише тоді, коли вони отримають вакцину три рази. Він розказував, що це потрібно для розумного захисту від Омікрона.

Наші інтереси: 

Враховуючи частку вакцинованих серед дорослого населення Німеччини, яка становить близько 75%, ефективність вакцинації проти "Омікрону" (як проти Sars-Cov-2 взагалі) є неефективною та безглуздою.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

До речі, в Німеччині для відвідування ресторанів двох ін'єкцій вже недостатньо. Тепер треба мати або сертифікат про "бустерну" третю дозу або негативний тест. https://www.newsweek.com/germany-require-proof-covid-booster-shot-enter-bars-restaurants-1666958