Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Половину грошей розкрадають!" Економічний експерт про ліквідацію міністерства освіти і охорони здоров'я

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Варто більш ефективно розподіляти гроші на медицину та освіту. У нас кожний державний бюджет є соціально орієнтованим. Проблема в тому, що крадуть багато. Так прокоментував оновлений проект держбюджету на 2020 рік економічний експерт Олександр Охріменко.

"Якщо подивитися, скільки виділяють на освіту, на медицину, а потім дивишся, як їх використовують... Боже мій, половину грошей розкрадають", - сказав він в коментарі 112 Україна.

Він висловив думку про можливість ліквідувати міністерство осіти для ефективного використання бюджетних грошей. А заодно і міністерство охорони здоров'я. 

"У багатьох країнах світу не існує ні міністерства освіти, ні міністерства охорони здоров'я. Вони ніякого відношення до шкіл і лікарень не мають. Школи і лікарні фінансуються з держбюджету, для цього є Міністерство фінансів. А ці паразити, що посередині, просто крадуть гроші. Вони нічого не виробляють, а просто крадуть гроші, які приходять з Мінфіну ", - зауважив Охріменко.

 

Наші інтереси: 

Важлива тема ефективного використання бюджетних грошей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи