Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Половину грошей розкрадають!" Економічний експерт про ліквідацію міністерства освіти і охорони здоров'я

Варто більш ефективно розподіляти гроші на медицину та освіту. У нас кожний державний бюджет є соціально орієнтованим. Проблема в тому, що крадуть багато. Так прокоментував оновлений проект держбюджету на 2020 рік економічний експерт Олександр Охріменко.

"Якщо подивитися, скільки виділяють на освіту, на медицину, а потім дивишся, як їх використовують... Боже мій, половину грошей розкрадають", - сказав він в коментарі 112 Україна.

Він висловив думку про можливість ліквідувати міністерство осіти для ефективного використання бюджетних грошей. А заодно і міністерство охорони здоров'я. 

"У багатьох країнах світу не існує ні міністерства освіти, ні міністерства охорони здоров'я. Вони ніякого відношення до шкіл і лікарень не мають. Школи і лікарні фінансуються з держбюджету, для цього є Міністерство фінансів. А ці паразити, що посередині, просто крадуть гроші. Вони нічого не виробляють, а просто крадуть гроші, які приходять з Мінфіну ", - зауважив Охріменко.

 

Наші інтереси: 

Важлива тема ефективного використання бюджетних грошей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи