Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 162
  • Переглядів: 188

Наш розвиток у січні 2022: НОВІ ЗНАННЯ і євангельська модель розв’язання поточної кризи

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

У 2021 році ми досліджували дві головні лінії – тему Євангелія і тему психопатів. На початку 2022 року ці дві лінії несподівано перетнулися в одній точці!

220112radiymo-2.jpg

Радіймо, друзі!
Радіймо, друзі!

Радіймо, друзі! У попередньому місяці ми добре попрацювали, успішно перейшли на новий сервер і розпочали велике оновлення сайту. Щиро дякую всім, хто підтримав нашу справу роботою, грошима і молитвами!

Але найбільшим досягненням стало відкриття сенсу головного конфлікту, описаного в Добрій Новині. Ми з’ясували, що це був відвертий конфлікт між людьми та психопатами, які в Євангелії позначаються традиційним терміном «порода гадюча», скорочено – «змії». Також з’ясували, що фарисейська організація являла собою першу легальну мережу психопатів. Про це читайте у статті Діти Божі та діти диявола, або Хто такі фарисеї, психопати, рибоголові та рептилоїди згідно з Євангелієм

Досліджуючи поточну глобальну кризу, ми побачили те ж саме протистояння між людьми і психопатами. Враховуючи, що Добра Новина є посланням сучасному людству, її текст може нести практичні настанови для розв’язання поточної кризи.

Тобто Євангеліє описує ту ж саму проблему, що й нині, але локально. Те, що психопати здійснили в масштабах Іудеї два тисячоліття тому, нині відбувається у глобальному масштабі. Проте схема та ж сама, відтак застосовані Ісусом засоби можуть бути для нас цілком актуальними й ефективними.

Тому наше головне завдання на січень 2022 полягає в тому, щоб дослідити модель Єрусалимської кризи, витягнути з неї корисні знання і застосувати їх для творення Вільної Аріянської Церкви та її перетворення на українську церкву-державу. Це і є ті НОВІ ЗНАННЯ, про які ми говорили на минулій конференції «Народного Оглядача».

Отже, концентруємо наші зусилля в зазначеному напрямку. При цьому продовжуємо оновлення сайту і розробку нашої власної соцмережі.

Триває озвучення найважливіших статей та їх обговорення на відеоканалі «Гартленд». Зверніть увагу:

Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
Наші інтереси: 

Вгору просування – без краплі вагання!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Хосе Рамірес.

Поки сайт до кінця не налаштовано, для виходу з сайту (розлогінення) використовуємо команду https://www.ar25.org/user/logout

Все, що не має формальної логіки, є маразмом.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Вже працює Ранкова пошта! Тепер листи приходять вчасно і з правильною датою.

Все, що робиться з власної волі, – добро!