Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

МВФ вимагає розкрити бенефіціарів від України. І це добре!

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Кількість підприємств, які розкрили бенефіціарних власників, суттєво скоротилася, більшість юросіб бенефіціарів не розкриває. Міністерство юстиції України має намір зобов'язати підприємства до кінця року розкрити кінцевих бенефіціарних власників.

20062203.jpg

Денис Малюська. Фото: пресслужба Мін’юсту

Про це повідомив глава відомства Денис Малюська. Він також наголосив на проблемі відсутності штрафних санкцій за нерозкриття такої інформації, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми також працюємо над тим – і це передбачено програмою взаємодії з МВФ, щоб зобов'язати підприємства розкрити бенефіціарних власників та забезпечити прозорість. Це буде виконано ближче до кінця року", – сказав він.

"Чинний реєстр юросіб адекватно відображає всю інформацію, внесену юрособами. Щойно обов'язок розкриття бенефіціарних власників внесли до законодавства, то багато юросіб, побоюючись штрафів, одразу внесли відповідні дані до реєстру. Потім дані поступово забували оновлювати або новостворені юридичні особи бенефіціарів не вносили. Кількість підприємств, які розкрили бенефіціарних власників, суттєво скоротилася, більшість юросіб бенефіціарів не розкриває. Але винен тут не реєстр, а відсутність адекватного механізму штрафів, санкцій за невнесення бенефіціарів. Новий реєстр зробить систему ефективнішою та зручнішою – дані про бенефіціарів будуть в окремих полях", – сказав він.

 

Наші інтереси: 

Вивести на чисту воду всіх, хто незаконним шляхом або використовуючи зв'язки у владі нажився за рахунок України.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи