Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець

Мета життя і потреба в її досягненні людиною-гравцем

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Шляхом самостійних міркувань я дійшов висновку, що найбільша потреба людини - та, яку вона сама собі обрала. Її ще називають метою життя. В своїх міркуваннях виходив з того, що людина — це гравець. А у гравця завжди є мета, бо без неї припиняється гра. А всі інші потреби можна підпорядкувати поставленій меті. Розгляньмо це детальніше.

Після постановки власної мети я почав шукати людей зі схожою метою і створювати з ними довірчі взаємини. Довіра — це основна потреба людини як суспільної істоти. Основна, тому що саме на її основі можна задовольняти усі суспільні потреби. Будь-які структури без довіри є хиткими.

Після того, як я почав приділяти певну кількість часу досягненню мети і створив коло взаємодовіри, я досить швидко досягнув поваги в цьому колі. Це відбулось за кілька років. Треба зазначити, що повага до мене має місце тільки у цьому вузькому довіри однодумців. Для телевізійних наркоманів я все ще дивак, на якого можна не зважати. Але що вибрали би ви: щоб вас поважали три друга, котрі допомагають просуватися до мети чи триста знайомих, котрі готові допомогти багато в чому, але не в досягненні мети, а іноді ще тягнуть в протилежний бік?

Саме після налагодження довіри здобув кілька творчих досягнень. При чому я пригадав свої досягнення в минулому. Усі вони відбувались завдяки перебуванню в середовищі, де панує довіра. Тож співпрацюймо з тими людьми, котрим довіряємо, як собі.

Звісно, для досягнення мети можуть знадобитись і матеріальні ресурси: повітря, світло, вода, тепло, харчі, гроші і специфічні засоби. Але саме мета визначає, якими будуть ці ресурси. Повітря, світло, вода, сон потрібні майже усім людям. Потреби надлюдей я поки що не розглядаю. Хоча, якщо ваша мета - стати надлюдиною, то вам доведеться переглянути свої звички щодо сну, використання повітря, світла і води. Але, навіть, якщо ви людина, цілком можливо, що ваша мета може потребувати особливого харчування. Навіть сам процес метаболізму може бути підданий суттєвим змінам.

Якщо є коло довіри і певні ресурси для досягнення мети, можна приступити для створення системи безпеки. Саме на довірі можна і треба будувати систему безпеки. Будь-які гарантії безпеки в середовищі, де нема довіри, — фікція. Державна зрада донецьких, луганських, кримських співробітників СБУ — яскравий тому приклад. Краще всього будувати колективну безпеку разом з однодумцями, з якими єднає спільна мета і між якими панує довіра. Власне відсутність єдиної мети розкололо Україну в 2013-14 роках. І тільки наявність спільної мети зможе її об’єднати.

Тільки коли мета поставлена, створено програму її досягнення, отримано доступ до критично важливих ресурсів для отримання мети, визначено коло довіри, сформовано коло безпеки, можна приступити до відтворення системи. Це досягається засобами спілкування. Саме так: вступати в шлюб, дружити, спілкуватись можна тільки з безпечними людьми, які заслуговують на довіру. В іншому випадку таке спілкування може обернутись катастрофою. Навіть якщо співрозмовники безпечні, що краще: мати 1 000 послідовників у фейсбуці, котрі теревенять про малозначущі речі, чи 12 надійних помічників, котрі підтримують вас на шляху до мети?

Так чи інак: стає зрозуміло, щоб досягти мети, потрібно усю іншу діяльність узгодити з метою і їй підпорядкувати: сон, спілкування, харчування, систему безпеки, тощо. Тобто взагалі розпочинати щось робити треба з думкою про мету. Наскільки це просуне нас до мети? Тож, якщо у вас є мета, задумайтесь, що саме ви можете почати робити уже зараз і віднині щодня, щоб поступово наближатись до неї.

Наші інтереси: 

Розробляємо схему досягнення мети.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Мета потрібна для того,щоб відповісти самому собі на запитання "Для чого я живу?".Після цього випливає "Мета" як відповідь на це вічне запитання і людина продовжує йти до "Мети".А потім до наступної мети і так до смерті.
Система працює щоб надати натовпу Мету в рамках самої системи.Гравець це розуміє і бачить.Тому його метою є не перейматися метою,а отримувати задоволення від Гри.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Леонід Українець.

Ну, власне ти розумієш це так, я трохи інак. Загалом отримувати задоволення від Гри теж може бути метою. Хоча я мав на увазі, що мету гравець обирає собі сам, не система її нав’язує. Система нав’язує ось цю схему.

Зображення користувача Явсе Світ.

А тепер трохи практики.
Підійди до любої дитини,мозок якій ще не загадив соціум,і спитай про Мету.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Яка сім'я - така й дитина!
Новонароджена Дитина вже несе в собі генетичну інформацію про світ, в якому живуть її батьки і про мету їх життя... Далі, після народження, вона реалізує цю програму.
Запитайте про Мету Життя у двох дітей... Одну дитину - з інтелектуальної сім'ї, а другу - з сім'ї алкоголіків... І Ви отримаєте різні відповіді.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.

Я був здивований, коли моя трирічна дитина під час однієї прогулянки раптом заявила про те, чим хоче займатись, коли виросте. Я перепитував її, хто підказав їй це, на основі чого вона так вирішила? Вона тільки відповідала: "Це я сама придумала".

Зображення користувача Володимир Федько.

На жаль, за останні 100 років українці не усвідомити своєї мети!
Хоча сприятливих можливостей і обставин було багато!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Михайло Харачко.

Покращивши якість і зменшивши тривалість сну можна звільнити час для улюблених справ, енергію і воду бажано раціонально використовувати не з фінансових міркувань, а тому, що ми маємо дбати про красу і гармонію природи через зменшення навантаження на довкілля.

Леонід мовив:" Хоча, якщо ваша мета - стати надлюдиною, то вам доведеться переглянути свої звички щодо сну, використання повітря, світла і води."

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Святослав Сонячний каже:
Покращивши якість і зменшивши тривалість сну можна звільнити час для улюблених справ

Якщо можеш, поділися власним досвідом покращення якості сну.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)