Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 196
  • Переглядів: 212

Китай закликав США та НАТО почати переговори з Росією, щоб закінчити війну в Україні

Категорія:

Китайський міністр оборони Вей Фенхе заявив, що Пекін зацікавлений у якнайшвидшому припиненні війни в Україні. Про це він повідомив, виступаючи на щорічній конференції з безпеки "Діалог Шангрі-ла" у Сінгапурі.

22061303.jpg

Міністр оборони Китаю Вей Фенхе. Фото: reuters.com

Міністр оборони Китаю вважає, що переговори між НАТО та РФ зможуть покласти край війні в Україні, і переконаний, що США і НАТО мають провести переговори з РФ, «щоб створити умови для якнайшвидшого припинення вогню». Водночас він наголосив, що Китай не має ніякого пакту з Росією, пише Укрінформ.

«Це партнерство, а не союз, - сказав він. Відносини з Росією й далі розвиватимуться. Ми не надавали Росії ніякої військової чи матеріальної підтримки (під час війни проти України)».

За його словами, Китай поважає суверенітет і територіальну цілісність усіх країн. Водночас більшість промови міністра стосувалася відносин Китаю і США.

«Ми просимо американську сторону припинити очорняти та стримувати Китай. Припинити втручатися у внутрішні справи Китаю. Двосторонні відносини не можуть покращитися, поки американська сторона не зробить цього», – заявив він, критикуючи політику Вашингтона в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Раніше ми писали, що Москва вимагає від Пекіна збільшити допомогу. У Китаї вигадують шляхи допомоги РФ в обхід санкцій Заходу.

 

Наші інтереси: 

Де і з ким буде Китай для України дуже важливо. Тож стежимо за діями хитрих та безпринципних китайців, які дбають тільки про свої інтереси й кинуть навіть свого союзника (Росію), якщо їм це буде вигідно.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Криза позаду. Ми живі!

Український рубильник і американський бульдозер: пік глобальної кризи пройдено (+аудіо)

Сили, які планували знищення України, тепер змушені працювати на її перемогу та прискорений розвиток. Тому новий світовий устрій уже не передбачає існування Мордору. Мілітаризація світу повертає...

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Наразі відчувається що цей союз Париж-Берлін-Москва-Пекін і надалі робить все можливе для протистояння США, а Україна лише камінчик на їх дорозі.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Наразі відчувається що цей союз Париж-Берлін-Москва-Пекін і надалі робить все можливе для протистояння США, а Україна лише камінчик на їх дорозі.