Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 95
  • Переглядів: 104

Кондоліза Райс: американська допомога Україні «трохи відстає»

Категорія:

Спецтема:

У своєму інтерв’ю на телеканалі CBS колишня держсекретар Сполучених Штатів Кондоліза Райс висловилася за підтримку України, зауважила, що, на її думку, американська допомога «дещо відстає», а має «дещо обганяти».

 

Також вона пояснила, чому треба підтримувати Україну, і висловила побажання, щоб це розуміли всі кандидати в Президенти США 2024.

«Дуже важливо, щоб той, хто балотується в Президенти Сполучених Штатів, розумів суть цього конфлікту, той факт, що ми захищаємо не просто незалежність України, а ми захищаємо систему, засновану на правилах, яка каже, що сила не є правильним; ви не можете просто знищити свого сусіда.»

На її думку, не можна самоусунутися від конфлікту, бо якщо США допустять поразку України, то конфлікт все одно рано чи пізно прийде до союзників США, і тоді все одно доведеться втручатися, але з більшими втратами й зусиллями.

 

Наші інтереси: 

Переважна більшість республіканців підтримує Україну.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи