Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Комп’ютерні забавки корисні для здоров’я?!

Усі затяті геймери можуть святкувати! Нещодавнє дослідження вчених Університету Рочестера доводить, що комп’ютерні забавки, попри всі нарікання, мають велику... користь.
Виявляється завзяті гравці, прихильники шутерів та інших динамічних ігор, володіють підвищеною здатністю до обробки візуальної інформації. Як і слід було очікувати, співробітники Рочестерського університету заявили, що їхнє відкриття може стати у пригоді для лікування людей з офтальмологічними розладами, а також для тренування військовослужбовців.

Комп’ютерні ігри загалом — дуже дивна річ. Багато людей вважають їх украй небезпечними. Намагання виробників ігрової продукції зробити свої витвори максимально наближеними до реальності, додає оптимізму одним і непокоїть інших. Сидіти перед комп’ютером годинами, особливо, якщо на екрані все мерехтить, — справді дуже шкідливо. Коли людина надто довго грає, скажімо, в аркаду, де постійно доводиться здійснювати однакові функції, мозок зациклюється на виконанні відносно легких операцій. Надалі відчуття погіршуються: заплющуєш очі, а мерехтіння триває. У 2002 році японські науковці опублікували результати досліджень, в яких вказувалося на спад інтенсивності бета-ритмів мозку (емоційні й творчі здібності) у затятих гравців.

Однак, співробітники Рочестерського університету розглянули проблему комп’ютерних ігор під іншим кутом зору.

Вони зібрали 16 добровольців віком від 18 до 23 років для проведення серії експериментів. Завдання першого тесту полягало в тому, щоб помітити місцезнаходження певного мерехтливого об’єкта. Друге завдання — порахувати кількість об’єктів, які одночасно з’являтимуться на екрані. Третє — відрізнити колір визначеної літери алфавіту. Після 10 днів експерименту з’ясувалося, що візуальні можливості людей, які періодично грали у різні комп’ютерні забавки, значно більші, ніж у тих, хто панічно цього остерігався.

Військові експерти, до речі, підтверджують висновки співробітників університету. За словами капітана третього рангу Рассела Шиллінга з військового інституту при Вищій школі військово-морських сил у Монтерреї, військовослужбовці, які приділяли багато уваги комп’ютерним іграм, краще виконують завдання, пов’язані з візуальними здібностями. Це, наприклад, керування безпілотним літаком-розвідником, який використовується для аерофотозйомки.

Джерело: Медицина/Salon.com
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи