Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 105
  • Переглядів: 111

ФРН виділяє понад €4 мільярди для боротьби з наслідками «зернової війни», яку почала РФ

Категорія:

Німеччина разом з іншими країнами продовжить докладати зусиль для мінімізації наслідків «зернової війни», яку РФ розпочала проти всього світу. Про це заявила міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок на зустрічі міністрів в ООН на тему «Глобальний заклик до дій».

22051902.jpg

Анналена Бербок. Фото: picdrop.com

«Загалом цього року Німеччина виділяє понад 4 мільярди євро для забезпечення продовольчої безпеки», – заявила вона. Росія веде свою жорстоку війну не лише танками, ракетами та бомбами. Росія також веде цю війну іншою страшною і могутньою зброєю: голодом і бідністю».

Як передає кореспондент агенства Укрінформ, Анналена Бербок зазначила, що блокуючи українські порти, руйнуючи врожай, дороги, залізничні колії та поля, Росія розпалила зернову війну та розпалила глобальну продовольчу кризу в той час, коли мільйони людей вже стояли перед ризиком голоду, особливо на Близькому Сході та в Африці через руйнівні наслідки кліматичної кризи, через пандемію COVID-19, через конфлікти у відповідних регіонах.

«Бідне населення світу платить жахливу ціну за безжальну війну Росії», – підкреслила міністр.

Наразі, за її словами, важливі три речі. По-перше, найзаможніші країни повинні вжити конкретних заходів.

У цьому контексті дипломат нагадала про конкретні зобов’язання, взяті країнами G7 минулого тижня: підтримати Україну у збереженні виробництва та експорту зерна, яке так гостро потребує світ, а також надати більш комплексну допомогу всім, хто зараз найбільше потребують допомоги.

Глава німецького МЗС констатувала: гірка правда полягає в тому, що глобальна продовольча криза не буде вирішена за один день. Тому треба звернути увагу на всі фактори, які сприяють голоду, зокрема, боротися з кліматичною кризою, допомогти фермерам краще озброїтися проти посухи, повеней чи сильних дощів.

Бербок зазначила, що Німеччина використає своє головування в G7, щоб енергійніше просувати вирішальну боротьбу вперед. Важливим кроком у цьому сенсі є Глобальний альянс з продовольчої безпеки, який виник за ініціативою G7 і офіційно стартує 19 травня.

«Ми повинні бути абсолютно чіткими щодо однієї речі: безжальна війна Росії ставить під загрозу життя мільйонів людей. Але ми не будемо стояти, склавши руки. Ми будемо діяти. У цей момент, коли нелюдська війна приносить такі страшні страждання всьому світу, це питання відповідальності, солідарності та людяності», - завершила свій виступ Бербок.

В Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку на запрошення держсекретаря Ентоні Блінкена зібралися близько 35 держав для обговорення шляхів упередження глобальної продовольчої кризи.

Раніше Анналена Бербок на пресконференції після переговорів з главою МЗС Данії Єппе Кофодом заявила, що президент Путін свідомо використовує продовольство, насамперед зерно, як зброю проти світу, який засуджує його війну в Україні. За її словами, Росія веде «зернову війну» абсолютно свідомо: в надії, що можна роз’єднати спільноту, яка налічує 141 країну, котрі засудили цю війну, та підсилити невпевненість в інших регіонах світу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Для розв'язання кризи треба визначити її справжню причину. Очевидно, що справа не в "руйнівних наслідках кліматичної кризи",  а в руйнівних діях психопатів.  

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Для розв'язання кризи треба визначити її справжню причину. Очевидно, що справа не в "руйнівних наслідках кліматичної кризи",  а в руйнівних діях психопатів.  

Все, що робиться з власної волі, – добро!