Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько

"Фьолькіше Воркаут": розбудовуємо тренажерний зал - велопрогулянка №4

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Вчора зателефонував Олександр – лідер групи активного фізичного вдосконалення та здорового способу життя - і запросив мене попрацювати в суботу на будівництві чергового тренажера. Я з задоволенням прийняв запрошення. Теорія активного довголіття повинна доповнюватися щоденною практикою!

Коли почали працювати, то я сказав Олександру, що взяв фотоапарат… І мене попросили зробити фотозвіт про наш «суботник». До речі, "суботник" слово непогане… Та більшовики-комуняки перетворили благодійну справу на рабську безоплатну працю і спаплюжили слово!

Працювали над спорудженням нового тренажера, робили дрібний ремонт інших тренажерів, прибирали від сміття територію…

Закінчили роботи десь о першій годині, а потім трохи потренувалися…Ось такий гарний тренажер вийшов...А тепер можна і потренуватися...Арієць живе в гармонії з природою... До годівнички прилетів дятел.Велосипеди чекають своїх вершників!Арієць любить порядок! Після тренувань всі снаряди акуратно залишаються до наступних занять.Наші інтереси: 

Гармонійно розвиватися і бути в чудовій фізичній формі!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Молодці! Дуже позитивна інформація! Серце радіє!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!