Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Doing business in Ukraine: наїзди на IT компанії

Спецтема:

Україна має повне право пишатися своєю IT галуззю: нові робочі місця, податки, престиж країни. За часів президентства Януковича силові структури намагалися відібрати найбільш ласі шматки цього бізнесу для "сім'ї". В країні відбулась Революція Гідності. Начебто мали жити по-новому. Проте деякі силовики зі східних регіонів країни про це ще не чули.

Ми не закликаємо зробити IT "священною коровою", якщо хтось порушує закон - має відповідати. Але така значна кількість візитів правоохоронців до айтішників насторожує, і викликає підозри у додаткових мотивах перевірок.

Якщо ми дійсно прагнемо змін, європейських умов життя та праці, правоохоронці повинні згадати, що вони "охоронці права", а не місце для легкого заробітку на бізнесменах.

 

Чому паразитична система намагається знищити ІТ-галузь? Відповідь у статті: Коли влада будується згори донизу, це називається диктатурою

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи