Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

До 2023 року держава забезпечить новим ноутбуком кожного вчителя в Україні, – Зеленський

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

За словами Президента України Володимира Зеленського цього року ноутбуками забезпечено понад 60 тисяч учителів. Окрім того, він наголосив на підтримці державою учнів та студентів.

Про це він сказав у Верховній Раді під час  щорічного Послання про внутрішнє і зовнішнє становище України.

"Ми підтримуємо талановитих школярів. Запроваджено нові державні, президентські премії: 100 тисяч гривень – переможцям міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії. В цьому році вперше ми надаємо премії не тільки учням, але й вчителям, які цих чемпіонів підготували. 10 тисяч гривень щомісяця отримують випускники з найвищим балом ЗНО. 250 учнів. 10 найкращих з кожного регіону України. А для нас кожен регіон України – найкращий", – зазначив Зеленський.

Він також сказав: "Цього року ми підвищили стипендії студентам до прожиткового мінімуму. При цьому кількість стипендіатів зменшувати не будемо. Це дуже важливо. Цього року ми забезпечили ноутбуками понад 60 тисяч учителів, а до 2023 року новий ноутбук буде в кожного вчителя нашої держави!"

Наші інтереси: 

Стежимо за новими популістськими заявами Зеленського. Розуміємо, що він хоче знову отримати підтримку найбільшої групи з армії бюджетників. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Я не розумію, а чому за гроші платників податків мають забезпечувати ноутбуками вчителів? Невже вони такі убогі, що не можуть собі самі купити? Невже в них ДОСІ немає ноутбуків?

Зображення користувача Ігор Каганець.

Тепер вчителі, як і учні, можуть не приходити у школу. Це черговий крок у ліквідації індустріальної освіти. Цивілізаційний автоліз (саморозщеплення).

Все, що робиться з власної волі, – добро!