Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Депутати зі "Слуги народу" поїдуть навчатися до США у вільний від роботи час

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Але не тільки "слуги", а й інші — з усього парламенту. За так званими навчально-ознайомчими програмами вони проведуть три-п'ять днів у Конгресі США, ще декілька днів — вивчатимуть місцеве самоврядування.

Про це повідомив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, оскільки фракція "Слуга народу" — найбільша, то, згідно з квотним принципом, у групі депутатів, які поїд до США, буде більше всього депутатів цієї фракції.

"Але знову ж таки, тут питання щодо графіку! Ми наразі ставимо в пріоритет відвідування ВР, комітетів і виконання пов'язаних із цим завдань, тобто все інше — у вільний від роботи час. Це знову ж таки, якщо він буде. Наскільки я пам'ятаю, в березні тільки перша група поїде, якщо ми у датах з ними зійдемося. Тому що відпускати десять депутатів у важливий пленарний тиждень теж ніхто не буде", - наголосив Корнієнко.

Нагадаємо, влітку 2019 року новообрані "слуги народу" пройшли навчання в Трускавці. Це був тижневий експрес-курс, підготовлений кращими українськими фахівцями від партії "Слуга народу" у партнерстві з Київською школою економіки

Наші інтереси: 

Може в США "слугам" трохи "вправлять мізки" і щось з них вийде.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арджуна Пандав.

На рахунок вправляння мізків : Є така народна поговірка " Якщо в голові нема то в аптеці не купиш ".
Слуги народу , служать не народу а власному тілу, це скнари, егоїсти які крім власних інтересів не бачуть нічого.Це невігласи по своїй суті які представляють своїх виборців які за них голосували., які не розуміють самого простого золотого людського правила "Хочеш, щоб з тобою добре поводилися люди, поводься з ними аналогічно ". Слуги Народу - це вівці, раби системи, яка була створина паразитами, Вельможами котрим потрібні не люди, які посвятили своє життя свободі. Суспільству потрібні раби, тому що державні інтереси вимагають покірливості.

Радіймо!

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо, друзі !

Супільству і державі потрібні вільні люди. А раби потрібні паразитам.

Я не меч, я тримаю меч.