У нашому патріархальному суспільстві чоловіка вважають добувачем, а на дружину вішають ярлик берегині вогнища, творця затишку і, звичайно, тієї, хто буде витрачати гроші чоловіка, пише Ukr.Media.
А ось у шлюбі, де хлопець і дівчина одного віку, працювати найчастіше доводиться обом. Тому немає нічого дивного в тому, що юні панянки охоче виходять заміж за чоловіків, з якими в них немаленька різниця у віці.
Які ж переваги шлюбу з чоловіком старшим за вас?
Якщо з молодим хлопцем дівчині доводиться все починати буквально з нуля і разом ставати на ноги, то у чоловіка старшого віку зазвичай вже є і квартира, і машина, і, можливо, навіть власний бізнес. З таким обранцем немає потреби знімати квартиру, брати іпотеку і вирішувати безліч дрібних побутових проблем. Молодій дружині набагато комфортніше і легше живеться з таким чоловіком.
Як не крути, а будь-якій дівчині важливо, чим займається її обранець. І, як би меркантильно це не звучало, їй потрібен і статус, і матеріальні блага, які вона може отримати у шлюбі. Коли чоловік значно старший за жінку, у нього, швидше за все, вже є певне положення в суспільстві та статус. Коли дами вибирають чоловіка, вони рідко звертають увагу на двірника або кур'єра, який так і не зміг нічого домогтися в житті. Зате бізнесмени, дизайнери та інші чоловіки, які досягли успіху, є привабливою "здобиччю" для слабкої статі.
Як не крути, а зрілі чоловіки вже знають, що потрібно дівчатам. Вони вміють піклуватися, любити обраницю і красиво за нею доглядати. З чоловіками старшого віку жінки отримують все, чого хочуть. І мова не лише про подорожі, дорогі брендові речі, машини і прикраси. Зрілі чоловіки готові у всьому допомагати своїм дружинам, і вони навіть відчувають від цього задоволення.
Подібні блага зазвичай отримують цілеспрямовані дівчата, які виходять заміж не через кохання, а за розрахунком. Саме вони часто вибирають в супутники життя чоловіків старше себе.
Чомусь дівчата, що виходять заміж за ровесників, часто скаржаться на те, що ті їх зовсім не розуміють. Сварок і скандалів не уникнути, принаймні на перших порах. Річ у тім, що молоді люди, які вирішують одружитися в молодому віці, найчастіше є егоїстами й намагаються боротися з дівчатами за місце лідера і глави сім'ї. Втім, і представниці прекрасної статі часто тягнуть ковдру на себе.
У шлюбі зі зрілим чоловіком такого статися не може. Зазвичай ролі у родині вже розподілені, і обидва партнери обумовлюють всі нюанси ще до того, як поставлять штамп в паспорті. Не варто забувати про те, що чоловік, який старший за свою кохану, може багато їй пробачити та на багато що закрити очі. Він поблажливий до її емоційності й до скоєних нею помилок. Чоловік завжди на крок попереду і користується своєю життєвою мудрістю, щоб уникнути сварок і скандалів.
Дівчина відчуває себе в безпеці лише тоді, коли чоловік готовий взяти на себе відповідальність за сім'ю. Якщо дамі немає потреби кожен день думати про брак грошей, про відсутні в будинку продукти та про черговий внесок за іпотеку, то вона може розслабитися, зайнятися собою і реалізацією свого потенціалу. Їй можна вибирати заняття до душі, а не ходити кожен день на нелюбу роботу.
Чоловік, який старший за дружину, прекрасно розуміє, що його обраниці потрібна сім'я. Він не стане затягувати з народженням дитини, на відміну від хлопців, які просять дружин почекати з малюком, поки вони обидва не стануть на ноги.
Не будемо сперечатися з тим, що більшість відносин з чоловіками, які старші за дівчат, засновані на банальному розрахунку. Але кожна жінка має право сама вибирати, з ким і як їй жити, чи не так? Не варто виключати й того, що між партнерами дійсно можуть виникнути міцні та щирі почуття. Чому б в такому разі не одружитися з коханим, та до того ж ще й успішним чоловіком? Якась меркантильність у відносинах з часом з'явиться, але, погодьтеся, було б нерозумно не користуватися всіма тими благами, які може дати дружині чоловік.
Нерідко буває і так, що основою для шлюбу зі зрілим чоловіком є нездорові відносини дівчини з батьками. Можливо, в її житті взагалі не було батька, або ж вона не спілкувалася з ним. Нестача уваги з боку тата теж може стати причиною того, що дівчина буде несвідомо шукати супутника життя, який полюбить її і буде про неї піклуватися.
Багатьом жінкам, які вибирають партнера старше себе, вдається побудувати з ним міцні та гармонійні відносини, особливо, якщо їм довелося невдало одружитися за ровесника.
Розмірковуємо над життєвими темами. Чи справді все так, як описано?
Таке буває. Але це не правило. Залежить від зрілости молодих. Якщо любов — взаємна, тоді кожний робить усе, щоби друга половинка була щаслива. В кожному разі, це щоденне «клопотання».
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Коментарі
Коли я ще вчився в інституті, мені запам'яталася фраза однокурсниці, яка недавно вийшла заміж за нашого одногрупника: «Юний чоловік – це в сім'ї ще одна дитина».
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Таке буває. Але це не правило. Залежить від зрілости молодих. Якщо любов — взаємна, тоді кожний робить усе, щоби друга половинка була щаслива. В кожному разі, це щоденне «клопотання».
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Слава Богові, що немає жодної вікової формули родинного щастя.Господь створив нас вільними людьми. І саме від двох залежить, чи вдалим буде шлюб, чи потрібен він їм. Знаю різні типи щасливих сімей, де дружина старша, де чоловік старший, де обоє однолітки, де чоловік у домогосподарстві, а дружина творить кар'єру... І навпаки, знаю родини, де старший заможній чоловік знущається з молодої дружини, бо... він купив її. Де вона ставить йому роги, бо... на задовільняє в ліжку...
З порад хіба може бути таке: чи реально прораховані всі плюси та мінуси союзу? Ча варті плюси мінусів? Чи готовий/готова ти терпіти мінуси, бо люди, як правило, не змінюються?
Як на мене, кращий шлюб - друзів. Коли схожі чи різні люди взаємопотрібні, коли взаємодбають, поважають бажання і свободу іншого/іншої. Але це моє бачення. Можливо, комусь треба у шлюбі господар/господиня, або рабЄрабиня? Якщо обох задовольняє, ай буде. Се їх вибір.
Слово "чоловік" означає "чоловик", тобто "той, хто на чолі", "той, хто очолює" (подібно до слів "лісовик", "броньовик", "вольовик" тощо). Суфікс "-ик" вказує на професію, роль, якості, функцію для осіб чоловічого роду.
У традиційній концепції "чоловик" – це той, хто очолює, забезпечує і, відповідно, несе головну відповідальність за сімейний проект. Для вдалого виконання своєї сімейної ролі "чоловик" повинен мати досвід і ресурси, а це здобувається з роками.
Слідування традиційній концепції (коли чоловік старший за жінку) підвищує успішність сімейного проекту, хоча, звісно, не гарантує.
Якщо сім'ю створює юний чоловік, то для підвищення її успішності потрібна активна допомога батьків.
Етапи розвитку у хлопців приблизно такі:
Дитинство – приблизно до 12 років (початок статевого дозрівання),
Підлітковість – до 18-20 років (завершення збільшення зросту)
Юність – до 30 років (досягнення піку психофізичного розвитку)
Молодість – від 30 до 40 років ("плато" психофізичного розвитку, середина життя)
Зрілість – від 50 років (поступове зниження фізичних параметрів).
У 30 років чоловік має сформовані тіло і психіку. У дівчат років на 5 раніше. Тобто для досягнення найбільшої психофізичної відповідності (рівності) чоловік має бути дещо старшим.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Сподобалась інформація про значення слова "чоловік".
Сама стаття як на мене так собі.
Вірність, Шляхетність, Любов.