Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 56
  • Переглядів: 65

Берімо з минулого лише те, що світле, – тоді воно освітлюватиме нам шлях у майбутнє

Категорія:

Перед входом до постіндустріальної цивілізації треба залишити все, що викликає негативні емоції. Тоді народ не буде перейматися темним минулим і страждати від того, чого вже нема. Важкі сторінки минулого залишімо професіоналам.

170429-pozytyv.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Чотири ноги Дгарми

Цикл розвитку цивілізації проходить чотири фази – від Золотої ери до Залізної доби. На початку циклу символічний бик Дгарма (Закон Буття, Логос, Дао) стоїть на чотирьох ногах, які називаються «Народ», «Особистість», «Держава» і «Бізнес». Проте при наближенні до середини циклу баланс між цими чотирма компонентами дедалі більше порушується. Дгарма поступово втрачає свої опори.

Золота ера (Сатья-юга, 4 квадра, 4/10 циклу)

Народ розглядається як божественний біосоціальний організм, а кожна людина – як його божественна частинка. Відтак людина вважається носієм найвищої гідності, а її плоть – храмом Святого Духа. Загальне благо стає запорукою індивідуального блага, люди живуть за принципом «Один за всіх і всі за одного».

Срібна доба (Трета-юга, 1 квадра, 3/10 циклу)

Втрачається усвідомлення народу як цілісної живої істоти, проте ще залишається уявлення про людину як носія високого духу. Оскільки поняття «народний організм» розглядається лише як метафора і «поезія», то центр уваги переноситься на особистість та її права.

Мідна доба (Двапара-юга, 2 квадра, 2/10 циклу)

Для протидії індивідуалістичному розпорошенню суспільства активізується держава, яка за допомогою адміністративних заходів і репресій намагається зберегти єдність. На відміну від органічної (внутрішньої єдності) Золотої доби твориться механічна (зовнішня) єдність. Народ перетворюється на соціальну мегамашину, держава – на орган насильства, а людина – на «живу гайку».

Залізна доба (Калі-юга, 3 квадра, 1/10 циклу)

Для протидії механічному колективізму активується ідея індивідуальних свобод і заперечення держави. Проте гідність людини принижується ще більше: вона вже не божественна і не духовна істота, і навіть не корисна гайка в державній машині. Людина Залізної доби – це лише товар. Його можна купити і продати як цілком, так і по частинам – на органи для трансплантації чи сировину для медичних чи косметичних засобів.  

Вмерти або змінитися

Становище людини стає нестерпним. Гостра криза залишає їй одну єдину свободу – свободу ставати іншою. Життя витискає людину з «зони комфорту» (точніше, зони колишнього комфорту) і штовхає її до творення нового балансу.

Пережитий досвід дозволяє гідно оцінити «втрачений рай» Золотої ери і краще зрозуміти «функціонал» кожного з чотирьох компонентів первинної гармонії, якими є «Народ», «Особистість», «Держава» і «Бізнес».

Проте пережиті страждання, давні помилки і злочини тягнуть донизу. «Мертві хапають живих» і не пускають до життя нового циклу.

Чи можна використати здобутий досвід і, водночас, скинути баласт темного минулого?

Будьмо як діти

Так, можна! Погляньмо на дитину. Вона народжується зі стертою пам’яттю про попереднє життя, а здобутий досвід зберігає у вигляді дорослішання духу. Все інше залежить від її оточення: батьків, друзів, колег.

Якщо це оточення мудре, то дитина отримає позитивні знання, колективно здобуті в минулому.

Якщо ж оточення немудре, то дитина отримає потоки емоційного та інтелектуального бруду, які придавлять її дух і потягнуть у Простір страждань.

Подібна ситуація з народом, який є Великою Людиною.

Не переймаймося тим, на що не можемо вплинути

Пережиті страждання минулого – з його злочинами, репресіями, голодоморами, зрадами, війнами і безумствами – викликають бажання усе забути і почати життя з чистої сторінки. Проте забування колишніх помилок несе велику загрозу їх повторення. Що робити?

Відповідь проста: з минулого треба брати тільки те, що світле, позитивне, корисне, продуктивне, життєстверджуюче.

Головний критерій – позитивні емоції

Емоції – це дуже важливий інструмент узагальнюючої оцінки. Для формування нової цивілізації перед входом до неї треба залишити все, що викликає негативні емоції. Тоді народ не буде перейматися темним минулим і страждати від того, чого вже нема.

Зрозуміло, що завжди знайдуться любителі роз’ятрювання давніх ран, проте така практика контрпродуктивна, працює проти суспільства, а тому має бути відкинена.

А як тоді народу зберегти пам’ять про колишні помилки і уникнути їх повторення?

Як убезпечитися від повторення помилок

По-перше, знання минулого треба зберігати.

По-друге, цим мають займатися спеціалісти: науковці, історики, дослідники.

По-третє, для збереження свого духовного здоров’я їм треба ставитися до минулого беземоційно – подібно як патологоанатом ставиться до об’єкта свого дослідження.

Радіймо і працюймо!

Зі сказаного випливає дуже важлива рекомендація для творців нового світу: берімо з минулого лише те, що світле, і тоді воно освітлюватиме нам шлях у майбутнє. І не переймаймося темними сторонами минулого, тим більше, що ми не можемо його змінити – залишімо цю справу професіоналам.

Радіймо і веселімось, бо нагорода наша велика!

Хай Буде!           

Великий Перехід
Великий Перехід

Для того, щоб у суспільстві сформувалися правильні соціальні структури, його треба посилено напомповувати позитивною інформацією. В євангельській термінології вона називається Світлом. Про це у статті: Яка інформація, така й формація, або Хай буде Світло!

Наші інтереси: 

Скидаємо тягар минулого, діємо легко і продуктивно. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творімо разом сонячну мову Сенсар!

Мова Сенсар – головний інструмент заснування нового світу. З чого почнемо формування словника?

Пряма і точна цитата з Гіперборійської інструкції про здобуття керованої молодості є майже в кожній українській родині. Саме з неї починається вчення Ісуса Хреста про перенародження та вічне життя...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Вишеслава Звенигора.
1
Середнє: 1 (1 голос)

Можливо треба не просто забути все, що приносить негативні емоції, а з'ясувати які уроки принесли ці події. Тоді дійсно на зміну емоційному сприйняттю події прийде раціональне усвідомлення причини і наслідку.

Я, на приклад, й досі не можу збагнути духовної/метафізичної причини Голодомору для українського народу. А психологи кажуть, що просто "забувши" проблему, від неї не позбудешся. Її треба прожити/розібрати причини і наслідки (чи як це в психології робиться) і відпустити. Тоді насправді ти полишиш цю подію у минулому.

Коментарі

Зображення користувача Амадео Райт.
0
Ще не підтримано

Хороший пост ! Про ці речі потрібно постійно нагадувати в різних формах

Sapienti Sat

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

«Чітка межа між добром і злом, що концентрується в кольорах червоному і білому, немов окопна лінія проходить через все ХХ століття. Прихильники діячів з червоним відтінком, захоплюючись Жовтневим переворотом 1917 року, весь наступний період іменують не інакше як «героїчним минулим з невеликими прорахунками», прихильники білих – люди з розбурханою совістю, шануючи пам'ять всіх православних, полеглих на полях Білої боротьби, комуністичну ідею називають ім'ям своїм – кривавим злочином проти людства.

І згоди у нас не буде, і мир не наступить, поки не прокинеться совість у червоних, поки не покаються вони в скоєному проти Вітчизни… Суд їм вчинить наш Всевишній Творець, а нам залишається констатувати факти».
(В'ячеслав Поляков, російський історик).

Сучасне завдання як професійних істориків, так і незалежних дослідників, - "ставитися до минулого беземоційно – подібно як патологоанатом ставиться до об’єкта свого дослідження" і на основі фактичного матеріалу створити справжню історію нашого минулого, з його героїчними, трагічними і злочинними сторінками.

Цитата:
Як убезпечитися від повторення помилок

По-перше, знання минулого треба зберігати.

По-друге, цим мають займатися спеціалісти: науковці, історики, дослідники.

По-третє, для збереження свого духовного здоров’я їм треба ставитися до минулого беземоційно – подібно як патологоанатом ставиться до об’єкта свого дослідження.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Як убезпечитися від повторення помилок ???
Рекомендую всім читати книгу Вадима Зеланда "Трансерфінг реальності" 1-5 ступінь, все в одній книзі і коштує 68 гривень, у Рівному купляла.
-Це нова біблія, - так сказав мій син.
Все стане настільки ясно, щоб вийти з негативу і розуміти, чому події повторюються.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Створення Нової Біблії - гарантований шлях повторення помилок минулого!
Оскільки її пишуть не Пророки і Свідки, а літератори сьогоднішнього дня!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Так, Володимире!. Я сказала слова сина, значить вона йому щось важливе відкрила. Раніше треба взнати той плід, а надалі можна висловитися. Ви не можете знати, щоб судити його.
За цю книгу вже питали в 2-х різних контактерів, наскільки вона правдива . Так, якщо біблія тягне на 28% правди, то трансерфінг - на 68% істини.
А спотворення йдуть від кожного пророка. І багато книг зараз пишуть ті пророки, що мають контакт. Звичайно не всі ж вони чисті, фільтруйте через своє серце.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

А знаєте, чому треба бути як діти?
Це значить надати можливість новим енергіям проникнути в тіло і зцілювати його. Бути як діти- це очистити розум від думок, які переслідують нас. Зупинити розум- не хвилюватись, не боятись, не створювати негативних сценаріїв наперед. Спостерігати за собою збоку, як ніби граємо роль і дивимось на себе, коли настає негативна ситуація.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Дмитро Ткачук.
0
Ще не підтримано

Дуже позитивна стаття! Коротко і про найголовніше! Саме так і потрібно просувати цей світогляд!))

Змінися сам і світ зміниться навколо тебе!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Саме таку помилку зараз роблять польські політики - чіпляються за минуле у найгіршому його прояві, а почасти вигаданому, спотвореному, сфальшивненому. Складається враження що Ярослав Качиньський корисний ідіот.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Скоріше просто АГЕНТ ВПЛИВУ російських спецслужб!

Цитата:
Складається враження що Ярослав Качиньський корисний ідіот.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Час переходу до Золотої ери нового циклу в Добрій Новині називається Жнивами. Все світле, правильне і продуктивне називається Пшеницею, а весь негатив, брехня та інший інформаційний бруд - куколем.

Під час жнив Пшеницю треба зібрати і впорядкувати для використання.

- А що робити з куколем, тобто з усім негативом минулого?

Його треба спалити (знищити) і більше до нього не повертатися.

«Ще одну притчу подав Він їм, кажучи: Царство Боже подібне до чоловіка, що був посіяв добре зерно на своїм полі. Та коли люди спали, прийшов його ворог і посіяв кукіль поміж пшеницю й пішов. Коли виросло збіжжя і вигнало колосся, тоді й кукіль появився. Прийшли слуги господаря і кажуть до нього: Пане, хіба не добре зерно ти посіяв на твоїм полі. Звідки взявся кукіль? Він відповів їм: Ворог-чоловік зробив це. Слуги йому кажуть: Хочеш, ми підемо його виполемо? Ні! – каже, щоб, виполюючи кукіль, ви часом не вирвали разом з ним пшениці. Лишіть, хай росте до жнив одне й друге разом. А під час жнив я женцям скажу: зберіть перше кукіль та зв’яжіть його у снопи, щоб його спалити; пшеницю ж складіть у мою клуню» (Мт 13.24–30).

Ця притча не лише про Боже слово і ворожі вставки. Це також притча про Світло та інформаційний бруд.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Вишеслава Звенигора.
1
Середнє: 1 (1 голос)

Можливо треба не просто забути все, що приносить негативні емоції, а з'ясувати які уроки принесли ці події. Тоді дійсно на зміну емоційному сприйняттю події прийде раціональне усвідомлення причини і наслідку.

Я, на приклад, й досі не можу збагнути духовної/метафізичної причини Голодомору для українського народу. А психологи кажуть, що просто "забувши" проблему, від неї не позбудешся. Її треба прожити/розібрати причини і наслідки (чи як це в психології робиться) і відпустити. Тоді насправді ти полишиш цю подію у минулому.