Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Стоматологічна установка від Inspe — багатофункціональність та максимальні стандарти безпеки

Професіоналізм лікаря-стоматолога залежить від багатьох речей. Насамперед, це ті знання та вміння, якими він володіє, готовність постійно вдосконалювати свою майстерність. Проте, не варто недооцінювати таку важливу складову, як технічне оснащення робочого простору, в якому щоденно доводиться працювати лікареві та його асистентам.

Технічне оснащення робочого простору, в якому щоденно доводиться працювати лікареві та його асистентам необхідне не лише для того, аби спеціалістові було комфортно та зручно працювати, а й для формування загального іміджу клініки. Адже неабияку роль у формуванні останнього відіграє те, наскільки комфортно пацієнт почувається у кабінеті лікаря.

Особливості конструкції

Ознайомитися докладніше з обладнанням можна за посиланням https://inspe.ua/stomatologichni-ustanovky/, але зазвичай стоматологічна установка складається з таких основних елементів:

  1. Крісло для пацієнта. Найчастіше його оснащують гідравлічним або електромеханічним приводом, завдяки якому крісло піднімається/опускається. Необхідними елементами крісла є підголівник та підлокітники, а також можливість регулювання нахилу спинки.
  2. Блок лікаря. Комплектація залежить від спеціалізації лікаря та конкретної моделі установки. Найпоширеніші варіанти комплектуються технічними модулями (мікромотор, пневматичний пістолет, турбінний модуль, електричний коагулятор, фотополімерна лампа, скалер, турбінний наконечник тощо). Робоча зона лікаря буває стаціонарною (з розташуванням інструментів зверху й знизу) та мобільною.
  3. Блок асистента. Розташовується навпроти блока лікаря та складається з гідроблока та системи відсмоктування. Залежно від спеціалізації лікаря, у цьому блоці теж може бути встановлений додатковий інструментарій.
  4. Педаль керування. Необхідна для того, щоб змінювати та програмувати певні положення крісла для пацієнта, а також регулювати освітлення, швидкість роботи інструментів тощо.
  5. Освітлення. Найчастіше в стоматологічних установках вмонтовані безтіньові світильники. Особливість їх полягає у тому, що вони не створюють тіні на робочій поверхні, навіть якщо між нею та світильником є перешкода.
  6. Монітор для обстеження та діагностики ротової порожнини пацієнта. Все частіше стоматологічні установки не обходяться без цього елемента, адже він дає змогу оперативно проводити огляд та точно діагностувати захворювання ротової порожнини.

Стоматологічні установки 1

Комплексні рішення задля вашого комфорту

Компанія Inspe пропонує своїм клієнтам лише перевірені часом та всесвітньо визнані за якістю стоматологічні установки таких провідних європейських виробників, як KaVo (Німеччина) та Castellini (Італія). Перш ніж зробити свій вибір, ви також можете замовити тест-драйв обраної стоматологічної установки, перевірити її в дії та переконатися в ефективності моделі.

Стоматологічні установки 2

Наші інтереси: 

Здоров'я.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи