Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Kodėl verta skolintis internetu, o ne banko skyriuje?

Світ:

Pastaruoju metu visame pasaulyje vartotojų įpročiai stipriai pasikeitė. Kai pasaulį sukaustė koronaviruso pandemija, paslaugos internetu tapo dar populiaresnės. Net ir tie pirkėjai, kurie anksčiau vengdavo apsipirkti internetu, čia apsiperka vis dažniau. Į internetą persikėlė ir daugybė paslaugų. Paskolos - taip pat.

Kodėl ne banke?

Kaip ir vis daugiau žmonių pastaruoju metu perka internetu, taip ir paskolų ieško čia. Net ir tie, kas anksčiau mieliau rinkdavosi paskolą gauti fiziškai apsilankę pas paskolos gavėją, šiandien skolinasi internetu arba telefonu. Tam yra daugybė priežasčių.

  • Nereikia vykti į skyrių. Tai yra svarbiausias privalumas, kurį suteikia internetas. Skolintis internetu galite bet kuriuo Jums patogiu metu. Tad Jums nereikia gaišti savo laiko kelionėje iki banko skyriaus ir nereikia laukti banko eilėje. Skolintis internetu galite vos kelių mygtukų paspaudimu. Užsiregistruojate platformoje, patvirtinate savo tapatybę, užpildote paskolos prašymą ir gaunate paskolą.
  • Lankstesnės sąlygos nei banke. Norint gauti paskolą banke, reikia atitikti daug įvairių kriterijų. Dažniausiai bankai nori apsidrausti kiek įmanoma labiau, todėl jie, mieliau nesuteiks paskolos net jei kilo menkiausių įtarimų. Tuo tarpu greitos paskolos internetu suteikiamos daug patrauklesnėmis sąlygomis. Pavyzdžiui, galite gauti paskolą labai trumpam laikotarpiui. Net jeigu Jums reikalingi vos keli šimtai eurų.
  • Mažesni mokesčiai. Jeigu skolinatės pirmą kartą, galite pasinaudoti įvairiais specialiais pasiūlymais, kurie leis skolintis dar pigiau. Pavyzdžiui, kai kurie kredito davėjai siūlo pasiskolinti pirmą paskolą nemokamai. Tai reiškia, kad jai nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai. Kiek pinigų pasiskolinote, tiek ir grąžinsite. Be to, kai kurie kreditoriai siūlo ir kitokias akcijas. Pavyzdžiui, jeigu vieną kartą paskolą grąžinote laiku, kitą kartą galite pasiskolinti daugiau pinigų. Tai leidžia pasiskolinti daug pigiau nei banke.
  • Greitesnis paskolos suteikimas. Norint pasiskolinti pinigų banke, tam reikės skirti nemažai laiko. Greičiausiai nepavyks gauti paskolos tą pačią dieną, kai pateikėte prašymą. O skolintis internetu daug paprasčiau, nes paskolą galite gauti vos per kelias minutes.
  • Nereikalingas užstatas. Skolinantis internetu, iš paskolos gavėjo nereikalaujama papildomų užstatų ir įsipareigojimų. Jums nereikia įkeisti turto, todėl skolintis tokiu būdu yra daug patraukliau nei kreiptis į banko skyrių.

Kaip užtikrinamas saugumas?

Labai dažnai kredito gavėjai nerimauja, kad skolintis internetu yra nepatikima. Tačiau iš tiesų paskola internetu suteikiama ne tik greitai, bet ir pagal visus Lietuvoje galiojančius įstatymus bei užtikrinant aukščiausią saugumo lygį. Pirmiausia, norint gauti paskolą, reikalinga į platformą įkelti asmenybę patvirtinantį dokumentą. Taip pat atliekamas simbolinis mokėjimas, kad kreditorius galėtų patvirtinti Jūsų banko sąskaitą. Tai daroma pagal visus reikalingus reglamentus, todėl būsite tikri, kad Jūsų asmens duomenys bus saugomi pagal visus reikalavimus.

Kaip pasirinkti skolintoją?

Tai padaryti labai lengva. Palyginkite kelių skirtingų kredito davėjų pasiūlymus. Daugiau apie juos galite sužinoti adresu kreditai.info/paskolos-internetu. Pasirinkite kelis Jums patikusius kreditorius, užpildykite preliminarų paskolos prašymą ir laukite pasiūlymų. Gavę kelis, galėsite išsirinkti tą, kuris Jums patiks labiausiai.

Наші інтереси: 

Finansai.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи