Олена Каганець's picture
Олена Каганець

У США водії відмовляються від електрокарів на користь бензинових авто. У чому справа?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Дослідники Каліфорнійського університету з’ясували, що головною причиною повернення до традиційних видів автомобілів виявилася повільна зарядка акумуляторів електрокарів. У Каліфорнії кожен п’ятий власник електромобіля відмовився від нього на користь машини з бензиновим двигуном.

Заправка бака бензинового Ford Mustang займає три хвилини та дозволяє проїхати близько 500 кілометрів. Електричний Mustang Mach-E після години зарядки від звичайної розетки отримує лише п’ять кілометрів ходу, пише Хмарочос із посиланням на Business Insider.

70% тих, хто розчарувався в електромобілях, не мали доступу до потужних зарядних пристроїв. Дві третини опитаних водіїв зазначили, що не користувалися громадськими зарядними станціями (причина не уточнюється).

Експерти припускають, що така тенденція може сповільнити зростання продажів електромобілів, а також вплинути на світовий ринок електротранспорту.

Нагадаємо, за даними експертів Міжнародного енергетичного агентства, до 2030 року у світі буде приблизно 145 мільйонів електромобілів. Для порівняння, зараз на планеті налічується близько 11 мільйонів таких авто.

Наші інтереси: 

Мода на електромобілі починає поступатися практичності звичайних авто.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Comments

Сергій Білецький's picture

нічого нового у світі.смердівки-смердам.елéктрівки-шостій расі.РаДіє