Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ЗСУ знищили рідкісну систему РЕБ “Свет-КУ” на Херсонщині

Категорія:

Маємо третій підтверджений випадок втрати росіянами доволі рідкісної системи РЕБ "Свет-КУ". Вперше наші воїни взяли такий трофей ще у березні 2022 року. І ось на початку цього місяця – вже третю російську "Свет-КУ" демілітаризовано з вогником.

23111302.png

скріншот відео

"Маємо третій підтверджений випадок втрати росіянами доволі рідкісної системи РЕБ "Свет-КУ", – написали Сил оборони півдня України на своєму офіційному Telegram-каналі. – Українські військові з лютого 2022 року вполювали на полі бою не одну рідкісну російську систему, і в серпні Сили оборони знищили вже другу мобільну російську систему радіоелектронної боротьби РБ-636 "Свет-КУ".

Вперше наші воїни взяли такий трофей ще у березні 2022 року. І ось на початку цього місяця – вже третю російську "Свет-КУ" демілітаризовано з вогником".

 

Нагадаємо, в жовтні Українські Сили оборони знищили радіолокаційний комплекс ворога вартістю понад 10 мільйонів доларів.

Наші інтереси: 

"Життя триває, точиться війна". ЗСУ б'є ворога та ворожу техніку. Продовжуємо!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи