Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Зеленський анонсував економічний паспорт українця: як він працюватиме

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Президент України Володимир Зеленський пропонує спрямувати кошти від використання українських надр на освіту дітей. За його словами, після досягнення повноліття діти зможуть використовувати ці гроші для отримання освіти в Україні.

Про це він повідомив під час свого виступу у Верховній Раді, що транслювався в Youtube.

«Кошти за використання українських надр будуть накопичуватися на особистих рахунках дітей громадян України», – сказав він. 

Він зазначив, що це – кошти від ухваленого 30 листопада законопроекту 5600. «До 10 грудня я вношу законопроект про економічний паспорт українця», – сказав він.

Як пише finance.ua, влада очікує, що діти, які матимуть економічний паспорт та отримуватимуть на спецрахунки кошти від рентних платежів, на момент досягнення повноліття матимуть по $10 тисяч доларів.

Про це сказав журналістам в кулуарах парламенту голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, який не виключив, що така можливість буде надана дітям, які народжені з 2019 року.

За словами Гетманцева, програма передбачає створення спеціальних рахунків у Фонді майбутніх поколінь, які будуть поповнюватися щомісяця. Після досягнення повноліття ці кошти можна буде використати.

«В нас народжується близько 300 тисяч дітей на рік. Є певні відрахування від ренти. Я не виключаю, що відрахування будуть не тільки від ренти, а й від інших платежів. Наприклад, від приватизації, імпортного ПДВ. Поки що ми говоримо тільки про ренту. Рента розподіляється між тими дітьми, які народилися і мають економічний паспорт українця. Якщо ця сума є меншою за встановлену законопроектом, то різниця дотується за рахунок держави. Ми розраховуємо на те, що по досягненню повноліття дитина повинна мати близько 10 тисяч доларів в еквіваленті. Безперечно, в гривні з урахуванням інфляції», — пояснив нардеп.

 

Наші інтереси: 

Знати про нові ініціативи Зеленського. Остання ініціатива була виплатити вакцинованим 1000 гривень на спеціальний рахунок для купівлі квитків в кіно, на подорожі по Україні та на спортзал.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи