Зображення користувача Арсен Дубовик.
Арсен Дубовик
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Заборонені запитання для Путіна (відео)

Категорія:

 
18 грудня 2014 р. група громадян Росії зібралась біля станції метро «Виставочна», щоб пройти до Центру Міжнародної Торгівлі, де відбувалася прес-конференція В. Путіна. Росіяни хотіли задати Путіну свої запитання, але всі були затримані поліцейськими під керівництвом співробітників ФСБ і «Центра Е».
Дивіться репортаж Sotnik-TV.

 

 

З обговорення цього відео відчувається сарказм стосовно загального "одобрямс" серед росіян:
"Вони "как пить дать" тупі і провокатори. Бо навіщо президенту відповідати перед народом, та й не на часі це. Можна і до весни почекати, і до наступних виборів, і ще 10 років. Чому ні? А ще можна Януковича назад повернути, на місце "законного президента", щоб докрав недокрадене."


Коментар мій: А взагалі то... краще ті коментарі не читати...або там на замовлення працюють, або "вєлікій могучій" давно вмер! Один мат в коментарях! Як я від цього відвик!
Дякую Вам, компанійці, за інтелектуальні розмови! )))

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Майборода.
0
Ще не підтримано

Дайте линк! ))

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

Для контрасту варто було б додати відео, де "доблестная московская полиция" відступила під натиском московських мусульман, які витягли з поліцейського автобуса свого (чи своїх) молодих співвіруючих.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Майборода.
0
Ще не підтримано

Дайте линк! ))

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.