Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

З 14 січня бізнес будуть штрафувати за відсутність масок у клієнтів і персоналу

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Закон про внесення змін до законодавства щодо запобігання поширенню COVID-19 офіційно опубліковано в парламентській газеті “Голос України”. Він набуде чинності у четвер, 14 січня. Передбачені штрафи у розмірі від 3400 до 5100 грн.

Проектом закону передбачено внесення змін до законодавства, згідно з якими юридична особа або фізична особа-підприємець сплачуватимуть штраф за допуск особи у громадське місце без маски, за відсутність попередження про необхідність одягнути засіб захисту, або ж за відсутність реагування на перебування людей без маски у приміщенні, пише finance.ua.

Штраф передбачено у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (при неоподатковуваному мінімумі доходів громадян у 17 грн), тобто від 3400 до 5100 грн.

Передбачено також відповідні штрафи у період дії карантину за неносіння маски працівниками суб’єктів господарювання або безпосередньо фізичною особою-підприємцем.

Нагадаємо, ВРУ ухвалила в цілому законопроект № 3890 про внесення змін до законодавства щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, яким передбачається штраф для бізнесу за "неналежне запобігання хворобі".

Нагадаємо, Уряд також хоче штрафувати громадян на місці на суму від 170 до 225 гривень за неносіння масок у відповідних закладах і спорудах

Наші інтереси: 

Розуміти, що ми живемо в час загального ідіотизму і безглуздих рішень та настанов, а нас хочуть змусити підкорятися ідіотам і психопатам.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

Ні це не ідіотизм і безглузддя а продумане витончене знущання над громадянами Кажу громадянами бо"людей" треба зі свічкою шукати як шукав Сократ,Деякі з них готові рачки пересуватися на в на вимогу влади

Зображення користувача Сергій Білецький.

цікава гра.самознищення низькоенергетичних істот.радію