Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Японці погодилися надати Києву 10 млрд доларів

Світ:

Голова КМДА Володимир Бондаренко повідомив, що японці погодилися надати Києву 10 млрд доларів кредиту на реконструкцію Бортницької станції аерації.

Про це Бондаренко сказав сьогодні на прес-конференції.

“Київ після останніх подій якомога швидше повинен повернути тих інвесторів, які свого часу почали звідси тікати і які свого часу відмовились від дуже серйозних проектів. І першою ластівкою і першим нашим успіхом стали контакти з японською стороною. У низ є дуже цікавий проект, який стосується Бортницької станції аерації”, - зазначив Бондаренко.

За його словами, проект є унікальний, бо такого за фінансовим обсягом в Україні не було і він може бути реалізований вже в цьому році частково.

Кредит надаватиметься, за словами Бонадренка, на унікальних умовах.

“Кредит надається на 40 років під 0,1 відсотка річних в обсязі 10 млрд. Це хороший проект”, - сказав Бондаренко.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці 2012 року КМДА звернулася до Посольства Японії в Україні з проханням розглянути можливість залучення кредитних коштів японського уряду з пільгового кредитування за програмою офіційної допомоги «Єновий кредит» з відстрочкою сплати відсотків та основної суми боргу для реалізації проекту реконструкції БСА.

В травні 2013 р. тодішній голова КМДА обговорив з представниками Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) питання інвестиційного співробітництва у рамках реалізації проекту реконструкції Бортницької станції аерації.

Попов зазначив, що БСА потребує термінової модернізації та реконструкції як найбільш пріоритетний об’єкт не тільки Києва, а й України в цілому.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи