"Лінивий, нігілістичних мужчина радіє з приводу того, як він обвів навколо пальця інших. Ви хотіли б, щоб ваші сини виросли такими чоловіками? Хотіли б таких чоловіків для своїх дочок? Якщо не дивитися телевізор 30 днів, від цієї залежності можна позбутися", - вважає Джонсон.
Коментарі
Стаття надзвичайна цікава. Якраз завтра до мене на консультацію приходить мама 22-річного хлопця, який ніде не працює і весь час проводить біля комп'ютера. Я обов'язково ознайомлю її зі змістом цієї статті.
Стаття цікава. Але коли дитина уже доросла, то чи не запізно шукати "ключ" до виховання?
На жаль, дуже часто буває запізно. Але ніколи не можна втрачати надію. Якщо батьки починають інтенсивно і наполегливо працювати над собою, ситуація може змінитися. Знаю такі випадки.
Було б непогано починати ще до народження дітей
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Тому-то так важливо починати готувати до майбутнього батьківства ще в школі. Але про це зовсім не думають ті, хто готують сучасні навчальні програми. Така підготовка має отримати державну підтримку.
Це справді цінна стаття. Дякую!
Цікаво..Дені у 21 рік стала бездомною,а у 23 заробила свій перший мільйон..God bless America..Тепер залишилося їздити по світу і розказувати про своє бачення виховання дітей..
"Мамо купи мені ті мешти..ще доця рік не пройшов..та й ти ще ковзани не зносила"..десь так..
Хоч багато у чому Дені і права..Краще вже так..
Вірю в те, що розумію.
При цьому потрібно, щоб дитина була здатна виконувати роботу, яка їй не подобається або змушує напружуватися - бо це розвиває характер, силу волі.
Мене наприклад за таку роботу ще й по зубам били, аби я її виконував. Ну і щось я у свої 29 р. й близько не бачу тої сили волі у собі. Хоч при цьому з 2-ух років виконував ненависну мені роботу... Натомість сиджу як та дилда теж десь так з 22-ух років за компом і ніфіга вже не хочу взагалі робити щось.. А сенс коли усвідомлено десь так з 4-ох років і до 24-ох приблизно отримував тільки повну огиду від виконуваною мною роботу..? Нє дякую я остаточно пас виконувати ту роботу, а іншу я якось розумово і не в стані опанувати. А тому хто зна, чи дійсно Якщо ж робити тільки те, що подобається - (то) ніякої додаткової користі людині це не принесе??
Найкращі вчителі й вихователі - голод і холод. Якщо голодно і холодно, то мусиш працювати, щоб вижити.
Коли я прочитала статтю про Дені Джонсон, то раптом зрозуміла одну важливу річ. Раніше самі умови життя сприяли правильному вихованню дітей. Треба було вже змалку допомагати батькам: погодувати худобу, розтопити піч, накосити трави, просапати город і т.ін. За останні десятиліття життя різко змінилося в бік покращення. І тепер уже батькам треба вчитися свідомо створювати своїм дітям такі умови, щоб вони могли вирости життєздатними, готовими до різного роду випробувань. У багатьох європейських країнах, в США батьки це вже збагнули. А ми в Україні ще маємо навчитися любити дітей правильно. Дуже багато сучасних дітей розбещені надмірною турботою й опікою батьків. Тому сучасні психологи все частіше говорять про важливість "жорсткої любові" в стосунках з дітьми. Якраз про таку любов розповідається у цій статті.
Це щось на зразок б"є значить любить?
А не мудро хіба все таки взяти до уваги Тибетський погляд на виховання дітей аніж жінку яка як я підозрюю собі додатково ще й заробляє на піарі своєї особистості??? о_о
Хоча по суті діл там майже все те ж саме що і у неї якось.. -_-
А цікаво, на чому розбагатіла Дені Джонсон? Як я розумію, якби вона не стала мільйонницею, чи набули б популярності її поради? (Нічого не маю проти неї і вважаю, що її поради мають право на життя). І ще одне одне зауваження.. Звичайно, треба уміти виконувати ненависну роботу, головне - знати, для чого ти це робиш і скільки тобі її робити. Якщо її робити досить довго - можна собі заробити від інфаркта (інсульта) до діабета -рака.
"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"
Хлопці, не треба впадати в крайнощі. Ні в статті, ні в коментарях ніхто не каже, що дітей треба бити або що треба насильно змушувати їх виконувати "ненависну роботу". В усьому і завжди має бути міра.
Ну і зрештою, давайте будемо судити про дерево за плодами його. Дені Джонсон змогла стати багатою, створила сім'ю, народила дітей, яких прагне правильно виховувати. Якщо кожен із нас спробує досягти таких же результатів, Україна швидко стане процвітаючою державою.
До речі ще дещо про нелюбиму роботу:
6. Звичка займатися нелюбою справою
Якщо не я, то хто ж? Психологи кажуть, що люди, які займаються нелюбою справою - потенційно готові до невдач і бідності. Причиною тому є почуття, що викликають у них необхідність робити неприємні їм справи. Щоб викорінити цю звичку, необхідно робити не те, що комусь потрібно, а те, що викликає найбільше задоволення. Тільки в цій області можна добитися відмінних результатів!
Вчені з'ясували, які звички програмують людей на бідність
Тому не факт що навіть безмордобійне змушування виконувати дитині їй не любиму роботу, може чисто випадково і призвести у подальшому до такої звички як займатися не любимою справою.
А втім в загальному все вірно якщо бути без крайностей і у всьому дотримуватися міри, то така праця і справді може виробити і силу характеру та волі.
Головне аби меланхоліків по менше катувати у цьому плані, бо може піти і зворотній процес)
Пані Ірино, є така думка: знати правила виховання це добе, але на інтелектуальний розвиток дитини впливає той із батьків, хто емоційно ближче до дитини. Як на мене, то дитину повинні виховувати дідусь і бабуся, звичайно, батьки мусять бути присутніми. Але виховати справжнього інтелектуала чи генія без дідусів і бабусь дуже проблематично. А ось О.Потебня стверджував, що духовний розвиток дитини нерозривно пов'язаний із розвитком її мовних здібностей. Він доводив, що вивчення з дитинства рідної мови (національної) сприяє досягненню цілосності світобачення. Звичайно, я зараз більше турбуюсь про те, як виховувати дорослих дітей, бо мої вже виросли. Але тут, така річ, мене цікавить питання: чи однаково діють виховні процеси на праворуких і ліворуких? Одверто сказати, видається мені, що вони мислять по різному.
Пане Олександре, дуже дякую за питання про ліворуких і праворуких. Річ у тому, що моя старша онучка - ліворука (лівша чи по-народному шульга). Лише недавно я почала глибоко цікавитися цією темою. З'ясувалося, що емоційні та пізнавальні процеси у ліворуких відбуваються інакше, ніж у праворуких. Вони відзначаються великою чутливістю, мислять образами, мають природжені магічні здібності. Західні психологи серйозно вивчають цю тему.
Хотіла також висловити свої міркування щодо виховання. Але не змогла придумати нічого кращого, ніж процитувати Дж. Уїлмота: "До одруження у мене було шість теорій щодо виховання дітей. Тепер у мене шестеро дітей і жодної теорії".
Кожна людина, кожна дитина - цілий всесвіт. І велике щастя, коли всі ці всесвіти взаємодіють на засадах любові і гармонії.
щодо того, що люди мислять образами
З'ясувалося, що емоційні та пізнавальні процеси у ліворуких відбуваються інакше, ніж у праворуких. Вони відзначаються великою чутливістю, мислять образами, мають природжені магічні здібності. Західні психологи серйозно вивчають цю тему.
техніку креативності складання ментальних мап я освоїв не повністю по цій причині... З текстовою частиною справляюсь, а далі (образи, візуалізація) складніше
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Можу на конкретному прикладі пояснити, як сприймає інформацію дитина-лівша. Моя донька каже, що інколи у неї таке враження, ніби її старша дочка-лівша не розуміє логічних словесних пояснень. Так, їй постійно потрібно нагадувати про те, що, прийшовши додому, треба помити руки. Це навіть стало до певної міри родинною проблемою. Коли я звернулася за поясненням до фахівця-психолога, мені сказали, що мамі краще нагадувати дитині не словесно, а за допомогою жестів, які символізують миття рук. Також добре повісити на стіну малюнок, на якому зображений відповідний процес.
Взагалі образне мислення для людини є більш природним, ніж словесно-логічне.